آسودگی زیر چتر پدافندی

کوچکترین تحرک از دید نیرو‌ی پدافند هوایی ارتش پنهان نیست

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه کارکنان متخصص پدافند هوایی به صورت شبانه‌روزی مرز‌های هوایی ایران را رصد می‌کنند، گفت: آسودگی خاطر شهروندان ایران اسلامی اولویت نیرو‌های مسلح، ارتش و پدافند هوایی است.

به گزارش شهروند آنلاین، امیر سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی با خرابکاری و توطئه تعدادی فریب‌خورده هرگز گزند نمی‌بیند، گفت: انسجام ملت کشورمان در برهه‌های مختلف خنثی کننده توطئه دشمنان است و تا زمانی که وحدت، یکپارچگی و همدلی در بطن جامعه اسلامی‌مان جریان داشته باشد هرگونه خرابکاری راه به جایی نخواهد برد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه کارکنان متخصص پدافند هوایی به صورت شبانه‌روزی مرز‌های هوایی کشورمان را رصد می‌کنند و کوچکترین تحرکات از دید غیورمندان پدافند پنهان نیست ابراز داشت: آرامش و آسودگی خاطر شهروندان ایران اسلامی اولویت نیرو‌های مسلح، ارتش و پدافندهوایی است.

امیر سرتیپ صباحی فرد خاطرنشان کرد: حضور هموطنان‌مان در عرصه‌های مختلف بویژه انتخابات و مشارکت‌های سیاسی یقینا خط بطلانی بر دسیسه‌های دشمنان این مرز و بوم است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: ایران و ایرانی هیچگاه تن به ذلت نمی‌دهد و در راه اعتلای کشور هر تلاش و کوششی را بکار می‌گیرد./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.