درست و نادرست را فیبر نوری مشخص می‌کند!

واکنش وزارت ارتباطات به ادعای آذری جهرمی

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات در واکنش به اظهار نظر آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات درباره اقدامات دولت سیزدهم درحوزه فیبر نوری گفت: در دوره شما یک متر فیبرنوری در شهرها کشیده نشد و شما اعتقاد داشتید که اتوبان احتیاج نداریم!

به گزارش شهروند آنلاین، محمداحسان خرامید رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات به اظهارنظر آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات در مورد اقدامات دولت سیزدهم در حوزه توسعه فیبرنوری و اینترنت واکنش نشان داد.

خرامید در صفحه شخصی خود نوشت: “در دوره شما یک متر فیبرنوری در شهرها کشیده نشد و شما اعتقاد داشتید که اتوبان احتیاج نداریم.

در این دو سال بیش از 10000kmفیبر نوری در 200شهر کشیده شده و40درصدخانوارهای شهری به فیبرنوری دسترسی دارند. ما کارمان شفاف است،از همشهری‌ها در جهرم سوال کنیدوhttp://iranfttx.irرا ببینید”

دیشب در مناظره تلویزیونی نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، آقای سعید جلیلی به اقدامات دولت شهید رئیسی درباره گسترش فیبر نوری و توسعه اینترنت اشاره کرد که آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت روحانی درواکنش به این آمار در صفحه شخصی خود نوشت:

“آمارهای آقای جلیلی در مورد توسعه اینترنت در دولت سیزدهم نادرست است.

‏هر چند دولت سیزدهم درباره توسعه روستایی ادامه دهنده مسیر عظیم کاهش شکاف دیجیتال در دولت قبل بود،  در حوزه توسعه فیبر منازل هم در سه سال اخیر کمتر از 200 هزار اشتراک خانگی دائر شده است که نسبت به آمار دولت قبل کمتر است.”/تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.