تأکید بر حضور امدادگران تا اتمام کامل عملیات‌های امدادرسانی

یعقوب سلیمانی:هلال احمر، جمعیتی بی‌طرف و غیرسیاسی است

یعقوب سلیمانی در ارتباط تصویری با جمعیت‌های هلال احمر استان‌ها، مهم‌ترین مسائل و چالش‌های روز کشور در حوزه حوادث را بررسی و نکاتی را به مدیران عامل متذکر شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ یعقوب سلیمانی در ارتباط تصویری با مراکز استان‌ها تاکید کرد: در روزهای اخیر کشور شاهد حوادث دلخراشی از جمله زلزله کاشمر، سیل جاده چالوس و آتش‌سوزی جنگل‌های لرستان بود که هلال احمر از اولین لحظات در خط مقدم کمک‌رسانی حاضر شد و خدمات قابل توجهی را ارائه داد.

او افزود: ضرورت دارد تا اتمام کامل عملیات در این حوزه‌ها هلال احمر در صحنه حضور داشته و به مردم خدمت‌رسانی کند.

دبیرکل هلال احمر با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: هلال احمر مجموعه‌ای بی‌طرف و غیرسیاسی است و به همین علت نباید کار انتخاباتی انجام دهد. هیچ شخصی مجاز نیست از ظرفیت‌های‌هلال احمر برای انجام کار سیاسی استفاده کند و در صورت مشاهده، برخورد قانونی‌ با متخلفین صورت می‌گیرد.

سلیمانی در بخش دیگری از صحبت‌های‌خود با اشاره به برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر در مردادماه گفت: انتخابات مجامع هلال احمرهم بسیار اهمیت دارد و جلوه مردمی‌بودن هلال احمر را تقویت می‌کند. بر همین اساس ضرورت دارد تا انتخابات مجامع هلال احمر نیز با شفافیت حداکثری برگزار شود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.