تصویری که حیثیت صهیونیست‌ها را به باد داد

پاسخ حزب‌الله، اسرائیل را به عصر حجر بازخواهد گرداند

مرکز اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله تأکید کرد: حمله به هدف‌های حیاتی رژیم صهیونیستی که فقط سرویس‌های امنیتی این رژیم از آن آگاهی دارند اسرائیل را به عصر حجر بازخواهد گرداند.

 به گزارش شهروند آنلاین، «مرکز اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان» در پاسخ به تهدید‌های اخیر رژیم صهیونیستی درباره حمله به لبنان، تصویری را با زیرنویس انگلیسی و عبری پخش کرد که در آن، تصویر‌های ضبط شده هوایی از مواضع و پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی و مختصات دقیق آنها در عمق سرزمین‌های اشغالی به نمایش درآمده است.

پیام این تصویر این است که درصورت حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به لبنان، این مراکز در تیررس حزب‌الله لبنان قرار دارند.

مرکز اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله تأکید کرد: تصویر‌های پخش شده مربوط به هدف‌های حیاتی رژیم صهیونیستی است که تنها سرویس‌های امنیتی این رژیم از آن آگاهی دارند و هدف قرار دادن آنها، «اسرائیل» را به عصر حجر بازخواهد گرداند.

در ابتدای تصویر، سخنان سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، در سخنرانی اخیر بازنشر شده است که گفت: «اگر جنگ به لبنان تحمیل شود، مقاومت بدون هیچ ضابطه، قاعده و سقف خواهد جنگید».

در پایان تصویر نیز بخش دیگری از سخنان سیدحسن نصرالله شنیده می‌شود که گفت: «هر کس به فکر جنگ علیه ما باشد، ان‌شاء‌الله پشیمان خواهد شد».

منابع مسئول حزب‌الله گفتند: این تصویر حامل پیامی است که تنها تصمیم‌گیرندگان و مراجع ذیربط در «اسرائیل» آن را درک می‌کنند و حاوی تهدید رسمی حزب‌الله علیه مقر وزارت جنگ در تل آویو است.

در مجتمع «هکریا» که تصویر آن در بخشی از تصویر حزب‌الله نمایش داده می‌شود، مقر‌های وزارت جنگ و ستاد ارتش و چندین مقر فرماندهان ستاد عالی ارتش مستقر است./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.