حمایت حزب مؤتلفه از قالیباف

حزب مؤتلفه اسلامی در بیانیه‌ای از محمد باقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، حزب مؤتلفه اسلامی امروز یکشنبه – سوم تیرماه – در بیانیه‌ای، با تبریک عید سعید غدیر و هفته امامت و ولایت افزود: شهادت رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و یارانش، خدمات و دستاوردهای آن شهید را برای ملت ایران آشکار کرد که در بدرقه آن عزیزان جلوه جهانی داشت.

حزب مؤتلفه اسلامی در این بیانیه یادآور شد: اینک ملت بزرگ ایران در تداوم دولت خدمت، برای انتخاب رئیس جمهور پرتلاش، خستگی‌ناپذیر، فعال و دارای تجربه مثبت در صحنه آمده است و با حضور نامزدهای دارای سلایق مختلف فرصت برای انتخاب صالح‌تر، مهیاست.

در ادامه این بیانیه آمده است: حزب مؤتلفه اسلامی پس از بررسی تحولات جهانی منطقه‌ای، واکاوی شرایط این برهه حساس، با احترام کامل به همه نامزدهای محترم، جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف را بر اساس سوابق خدمت و مدیریت، توانایی‌های ایشان و تبعیت از ولایت امر مسلمین و تجربیات در حوزه‌های مختلف با اکثریت قوی آرای شورای مرکزی مؤتلفه اسلامی و نظر دبیران حزب در استان‌ها مورد حمایت قرار داد.

حزب مؤتلفه اسلامی در این بیانیه خاطرنشان کرد: امید است ملت شریف ایران در روز جمعه هشتم تیرماه با مشارکت برتر و بی‌شمار و رای خود، صفحه زرین دیگری را به کارنامه پرافتخار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیفزاید./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.