افزایش قدرت ملی با مشارکت حداکثری در انتخابات

180 خبرنگار خارجی برای پوشش انتخابات ریاست جمهوری به ایران آمده‌اند

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی، قدرت و اقتدار ملی کشور را در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی ارتقاء می‌بخشد.

به گزارش شهروند آنلاین، ناصر کنعانی در پیامی در حساب خود در فضای مجازی نوشت: انتخابات در ایران جلوه‌گاه مردم‌سالاری دینی‌ است. حضور گسترده ایرانیان عزیز در انتخابات، علاوه بر نقش‌آفرینی مؤثر و تعیین‌کننده آنان در مدیریت کشور، قدرت ملی را برای پیشبرد اهداف سیاست خارجی افزایش خواهد داد.

او افزود: بسیاری خبرنگاران رسانه‌های مطرح و صاحب‌نام خارجی با درک اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، به ایران آمده‌اند تا نظاره‌گر و تصویرگر ابعاد این رخداد بسیار مهم سیاسی و نیز میزان مشارکت و نقش‌آفرینی ملت بزرگ، فهیم، بصیر و تاریخ ساز ایران در این انتخابات باشند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی خاطرنشان کرد: سفر ۱۸۰ خبرنگار خارجی به ایران برای پوشش خبری و تصویری تحولات انتخابات و روند برگزاری آن، نشان‌دهنده اهمیت جایگاه و نقش ایران و تحولات آن در صحنه منطقه‌ای و بین‌المللی و تأثیرگذاری این انتخابات در سیاست داخلی و خارجی ایران است.

حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی، قدرت و اقتدار ملی کشورمان را در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی ارتقاء می‌بخشد.

سخنگوی وزارت امورخارجه در پایان این پیام تصریح کرد: بی‌تردید سربلندی ایران عزیز، آرزوی مشترک همه ایرانیان است و ایرانیان مقیم خارج نیز، یک بار دیگر عشق سرشار خود به ایران عزیز را با مشارکت پرشور خود در این انتخابات، به نمایش خواهند گذاشت./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.