وجه تمایز قالیباف

وعده تکرار تجربه موفق ساخت تهران در مقیاس ملی

قائم‌مقام ستاد انتخاباتی قالیباف با بیان اینکه تجربه موفق ساخت تهران را در مقیاس ملی تکرار خواهیم کرد، اظهار داشت: به‌رغم نامهربانی‌ها، قالیباف تا آخر این مسیر در خدمت مردم خواهد بود.

به گزارش شهروند آنلاین، همایش بزرگ حامیان دکتر محمدباقر قالیباف در صنعت انرژی کشور عصر روز گذشته با حضور بیش از هزار نفر از فعالان عرصه‌های نفت، گاز، برق و آب کشور در تهران برگزار شد.

در این همایش انتخاباتی ۱۰۰۰ نفره، ‌جواد شوشتری قائم‌مقام ستاد انتخاباتی قالیباف، فریدون حسنوند رئیس ستاد انرژی قالیباف، احمد امیرآبادی رئیس ستاد اقشار قالیباف و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران وزارتخانه‌های نیرو و نفت نیز حضور داشتند.

در این همایش ابتدا، جواد شوشتری قائم مقام‌ ستاد انتخاباتی قالیباف با بیان اینکه علیرغم همه نامهربانی‌ها و شایعات، در تصمیمی که گرفته‌ایم محکم ایستاده‌ایم، اظهار داشت: آقای دکتر قالیباف، تا انتهای کار و تا آخر این مسیر، در خدمت مردم خواهند بود.

او افزود: ما امیدواریم که آقای قالیباف به زودی لباس خدمت در کسوت ریاست جمهور را بپوشند و خدمت به مردم برای حل مشکلات را در این سنگر آغاز کنند.

شوشتری با بیان اینکه، مردم اگر به حافظه خود رجوع کنند، خدمات آقای قالیباف را در شهر تهران به یاد می‌آورند، تصریح کرد: ان‌شاءالله قرار است آن تجربه موفق در مقیاس ملی تکرار شود و بعد از تهران، ایران را هم بسازیم.

قائم‌مقام ستاد انتخاباتی قالیباف افزود: این ما هستیم که باید با خرج کردن از اعتبارمان در این ساعت‌های مانده تا انتخابات، زمینه را برای حضور مردم در پای صندوق‌های رای و تشکیل دولت خدمت و پیشرفت آماده کنیم.

در ادامه این همایش، رئیس ستاد انرژی قالیباف نیز با بیان اینکه در میان ۶ کاندیدای ریاست‌ جمهوری، فردی اصلح‌تر از آقای قالیباف وجود ندارد، گفت: ایده‌ها و برنامه‌های قالیباف حاصل دو دهه مدیریت ارشد ایشان و همچنین سال‌ها حضور در مراکز تصمیم‌گیری و سیاستگذاری کشور است.

فریدون حسنوند افزود: کارنامه اجرایی قالیباف در شهرداری تهران، نیروی انتظامی و نیروی هوافضای سپاه در کنار سابقه حضور ارزشمند ایشان در مجلس شورای اسلامی، قالیباف را از سایر نامزدها متمایز کرده است.

او تصریح کرد: استقبال بی‌نظیری که در بدنه صنعت انرژی کشور از ایده‌های قالیباف در حوزه اقتصاد به طور عام و در حوزه انرژی به طور خاص شده، نشان می‌دهد که اقبال به دکتر قالیباف در میان نخبگان جامعه نیز بسیار زیاد است.

در ادامه این مراسم، نمایندگانی از اقشار مختلف صنعت انرژی کشور به بیان دیدگاه‌های خود درباره چرایی حمایت از قالیباف پرداختند.

همچنین بیانیه حمایت فعالان انرژی کشور از قالیباف توسط فرزند شهید محمدجواد تندگویان قرائت شد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.