هاآرتص: نتانیاهوی دیوانه اسرائیل را نابود می‌کند

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» امروز سه‌شنبه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را «دیوانه» خواند و نوشت که او به دنبال نابودی این رژیم است.

به گزارش شهروند آنلاین، روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشت که نتانیاهوی دیوانه، رژیم صهیونیستی را به سوی نابودی می‌کشد و برهم زدن توافق تبادل ‌اسرا با مقاومت فلسطین در راستای به تاخیر انداختن اجرای حکم نتانیاهو و نرفتن او به دادگاه صورت گرفته است.

این رسانه صهیونیستی همچنین به وضعت ارتش رژیم صهیونیستی پس از بیش از هشت ماه نبرد با مقاومت فلسطین در نوار غزه اشاره کرد و نوشت: ده‌ها نظامی ذخیره ارتش اعلام کرده‌اند که حتی در صورت مجازات شدن، حاضر به بازگشت به خدمت وظیفه نظامی در نوار غزه نیستند.

صهیونیست‌ها دوشنبه شب نیز در قدس اشغالی با برپایی تظاهرات در مجاور اقامتگاه نتانیاهو خواستار بستن فوری قرارداد مبادله اسیران با مقاومت فلسطین برای بازگرداندن اسرای صهیونیست از نوار غزه شدند.

شهرک‌نشینان صهیونیست همچنین به خیابان‌های تل‌آویو آمده و علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شعار دادند و خواستار سرنگونی کابینه او شدند.

خانواده‌های اسرای صهیونیست و نظامیان کشته شده در نوار غزه، خواهان پایان جنگ علیه این منطقه در چارچوب توافق مبادله اسرا با مقاومت فلسطین هستند. آنها تاکید می‌کنند که ادامه جنگ منجر به کشته شدن شمار بیشتری از اسرا و نظامیان صهیونیست خواهد شد.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از بیش از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.