آمادگی ۱۰۰ درصدی مخابرات برای انتخابات ریاست‌ جمهوری

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه تمام بخشداری‌ها و فرمانداری‌های استان را به فیبر نوری مجهز کردیم، گفت: ۱۰۰ درصد برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمادگی لازم را داریم.

به گزارش شهروند آنلاین، مجید سلطانی با حضور در بابل با تبریک عید غدیر، اظهار کرد: گرچه وضعیت استان‌ها هر هفته براساس شاخص‌های تعیین شده مورد رصد و بررسی قرار می‌گیرند، اما هدف عمده از بازدید‌های استانی مشاهده حضوری عملکرد وفعالیت استان‌ها و همچنین بیان مشکلات موجود توسط مدیران استانی و بحث و برسی در راستای رفع این مشکلات است.

او افزود: تمام تلاش ما این است که در قبال این سفر‌ها تصمیم‌گیری سریع‌تر و اقدامات لازم اجرایی شود تا استان‌ها مسیر توسعه و پیشرفت را طی کنند.

او از عملکرد مثبت سه سال اخیر مدیر مخابرات منطقه مازندران تقدیر کرد و گفت: مخابرات منطقه مازندران در سال ۱۴۰۲ دوران طلایی را طی کرده است و از نظر توسعه ارتباطات سیار و ثابت از لحاظ شاخص‌های تعیین شده نسبت به میانگین کشوری رتبه بالاتری دارد.

او با اشاره به اینکه مازندران در اجرای طرح نهضت جهادی توسعه فیبر نوری وطرح نجما جزو پیشگامان این طرح در کشور محسوب می‌شود، یادآور شد: مازندران برنامه مدون توسعه در پیشبرد اهداف دارد.

سلطانی تصریح کرد: مازندران در حوزه پوشش‌دهی خانوارها، مراکز صنعتی، کسب‌وکار‌ها و سازمان دولتی از ۲۰ هزار پورت به بیش از ۱۰۰ هزار پورت رسید که امیدواریم با استمرار این طرح تا پایان سال ۱۴۰۳ به ۱۶۰ هزار پورت برسانیم که تحول بزرگی در حوزه فیبر نوری است..

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از افتتاح پروژه‌های مختلف در مازندران خبر داد و افزود: مازندران در حوزه توسعه فیبر نوری شهری موفق عمل کرده است و در بخش روستایی نیز ۱۴۰۰ کیلومتر توسعه فیبر نوری داشته است.

سلطانی با اعلام این خبر که مازندران در حوزه توسعه فیبر نوری روستایی جزو استان‌های برتر کشور است گفت: با توسعه فیبر نوری شاهد افزایش سطح پوشش سیار در استان خواهیم بود.

او از پوشش ۹۸ درصدی در مازندران خبر داد و تصریح کرد: همچنین شاهد توسعه سایت‌های روستایی و شهری شبکه سیار همراه اول هستیم که بیش از ۷۰۰ سایت فنآوری‌های مختلف توسعه داشته است که برخی سایت‌ها جدید احداث شده و برخی تغییر تکنولوژی داده وبرخی نیاز داشتند تا دکل آنها برای پوشش‌دهی بهتر، افزایش یابد.

او ادامه داد: استان مازندران در حوزه پوشش‌دهی ۱۰۰ درصدی محل‌ها و صندوق‌های اخذ رأی در انتخابات مجلس شورای اسلامی موفقیت قابل ‌قبولی داشته است که نشان می‌دهد آمادگی لازم را برای انتخابات ریاست ‌جمهوری پیش رو دارد.

او افزود: اقدامات خوبی در استان مازندران برای برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری پیش رو انجام شده است که درصورت نیاز به پایداری بیشتر برای ایجاد امنیت و پوشش‌دهی بهتر آماده باشند.

سلطانی با اشاره به اینکه تمام بخشداری‌ها وفرمانداری‌های استان را به فیبر نوری مجهز کردیم، یادآور شد: ۱۰۰ درصد برای انتخابات ریاست ‌جمهوری آمادگی لازم را داریم.

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران با اشاره به اینکه برنامه‌های خوبی برای آینده استان به‌خصوص درسال ۴۰۳ داریم، گفت: توسعه و تحول در زیرساخت‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات بدون وقفه در استان ادامه دارد.

او تصریح کرد: طرح‌های خوبی در استان داریم و مصوبات خوبی در هیأت مدیره مخابرات برای همه استان‌ها مخصوصاً استان مازندران انجام شده است و شاهد رشد انفجاری در سال ۱۴۰۳ با توجه به زیرساخت‌های که قبلاً توسعه دادیم هستیم.

او افزود: طبق آخرین آمار اعلام شده ۴۵ سایت در مازندران، پنج بخش سیار توسط شرکت همراه اول راه‌اندازی شده است و این رشد ادامه دارد، زیرا نیاز‌ها و درخواست‌های مردم افزایش پیدا می‌کند و باید خود را با نیاز‌ها ودرخواست‌های مردم هماهنگ کنیم. سلطانی تصریح کرد: باید خدمات با قیمت‌ها تناسب داشته باشد ما در شرکت مخابرات ایران پایدارترین و ارزان‌ترین سرویس‌ها را داریم، در مازندران سرویس‌های بسیار پرسرعت ولی ارزان‌قیمت با ارائه مودم وکابل‌کشی رایگان داریم وخدمات یکساله با حجم گیگ مناسب به مبلغ یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در اختیار مشترکین قرار می‌دهیم./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.