تلقی اشتباه درباره انتخابات دومرحله‌ای

میراحمدی: وزارت کشور برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد

معاون امنیتی- انتظامی وزیر کشور با اشاره به آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: وزارت کشور برای برگزاری انتخابات امادگی کامل را دارد و انشاءالله روز جمعه شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات باشیم.

به گزارش شهروند آنلاین،سید مجید میراحمدی معاون امنیتی- انتظامی وزیر کشور در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات گفت: رهبر معظم انقلاب امروز نکات مهمی را درباره مشارکت در انتخابات مطرح کردند که باید به صورت جدی مورد توجه همه قرار گیرد.

میراحمدی در ادامه با اشاره به آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۸ تیر ماه تاکید کرد: وزارت کشور هم‌اکنون برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل را دارد و انشاءالله روز جمعه شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات باشیم.

میراحمدی در ادامه با اشاره به برداشت‌های ناقص و اشتباهی که از اظهارات او شده، گفت: آنچه از مصاحبه اینجانب با شبکه دو رسانه ملی نقل شده برداشت ناقص و اشتباهی است، اینجانب درباره آمادگی کامل وزارت کشور برای برگزاری انتخابات سخن گفتم و تاکید کردم حتی برای دومرحله‌ای شدن انتخابات تعرفه‌ها توسط ستاد برگزاری انتخابات پیش‌بینی و توزیع شده است ولی از این سخن اینگونه برداشت و نقل شده که گفته‌ام انتخابات دومرحله‌ای خواهد بود! که این برداشت اشتباهی است.

او اضافه کرد: تنها پیش‌بینی حقیر که بیان شد مشارکت خوب مردم درانتخابات پیش رو آن هم براساس نظرسنجی‌ها است که امیدواریم با توجه به حساسیت و آگاهی مردم نسبت به این انتخابات حساس این مشارکت گسترده را شاهد باشیم./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.