واکنش اسماعیل هنیه به شهادت خواهرش

اسماعیل هنیه در واکنش به شهادت خواهرش گفت که این خون پاک باعث می‌شود بر مواضع خود ثابت قدم بمانیم.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از المیادین، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به شهادت خواهرش در حمله هوایی رژیم صهیونیستی گفت: این خون که با خون مردم در غزه آمیخته شد باعث می‌شود که بر مواضع خود بیشتر ثابت قدم بمانیم.

او گفت که این خون پاک باعث می‌شود در مسیر خود محکم‌تر قدم برداریم و به پیروزی ایمان بیاوریم.

پیش از این جنبش حماس در بیانیه‌ای تأکید کرد: کشتارهایی که دشمن فاشیست علیه مردم ما در غزه مرتکب می‌شود ازجمله بمباران منزل خانواده هنیه در اردوگاه الشاطی و شهادت ۱۰ غیرنظامی که در میان آنها خواهر اسماعیل هنیه نیز وجود دارد؛ همچنین بمباران مدرسه عبدالفتاح حمود در منطقه الدرج که منجر به شهادت ۸ نفر از اعضای خانواده الجرو شد؛ بمباران منزل خانواده نصر در اردوگاه المغازی، بمباران مدرسه اسماء وابسته به آژانس آنروا و شهادت ده‌ها نفر ازجمله زنان و کودکان، نشان می‌دهد که کابینه فاشیست صهیونیستی تمام قوانین بین‌المللی و ارزش‌های انسانی را نقض می‌کند.

رژیم صهیونیستی صبح امروز در چند جنایت وحشیانه ۲ منزل و یک پناهگاه آوارگان در مناطق مختلف غزه را بمباران کرد.

در این حملات بیش از ۳۶ فلسطینی که اکثر آنها زن و کودک هستند، به شهادت رسیدند.

منابع خبری گزارش دادند که در جریان بمباران یک منزل در اردوگاه الشاطی در غرب شهر غزه ۱۵ نفر از خاندان اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس ازجمله خواهر وی به شهادت رسیدند.

از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ده‌ها نفر از فرزندان، نوه‌ها و اعضا و بستگان اسماعیل هنیه در این حملات شهید شده‌اند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.