دعوت آیت‌الله جوادی آملی از مردم برای شرکت در انتخابات

آیت‌الله جوادی آملی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، قشرهای مختلف مردم را به حضور در این عرصه سرنوشت‌ساز دعوت کرد و گفت: حضور در پای صندوق‌های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است که دشمن زدایی می‌کند.

به گزارش شهروند آنلاین، آیت‌الله جوادی آملی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با صدور پیامی ضمن دعوت آحاد ملت شریف ایران به حضور پرشور در این عرصه سرنوشت‌ساز و حساس تاکید کرد: مردم در دین اسلام محوریت اصلی را دارند و جایگاه آنها صرفاً به دلیل انتخابات و جمهوریت نیست؛ مردم ایران نیز مردمی بزرگ و با فرهنگ هستند و در همه صحنه‌های کشور از جمله دفاع مقدس حضور فعال داشته‌اند، باید مسئولین این تلاش و ازخودگذشتگی مردم را قدر بدانند و با سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و اجتماعی کاری کنند تا ملت بتواند روی پای خود بایستد.

این مرجع معظم تقلید افزود: امروز موظف هستیم وحدت خود را حفظ کنیم و در این مناسبت‌ها مانند انتخابات که در استقلال کشور، امنیت، عظمت، جلال و شکوه این مملکت دخیل هستند حضور فعال داشته باشیم.

آیت‌الله جوادی آملی تصریح کرد: حضور در پای صندوق‌های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است که دشمن‌زدایی می‌کند و تا وقتی مردم در صحنه حضور دارند، برای کشور هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

در این پیام همچنین تاکید کرده است: امیدواریم به حرمت خون‌های پاک شهداء، مردم در این صحنه‌ها حضور فعال داشته باشند تا استقلال کشور نیز محفوظ بماند./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.