پزشکیان: اگر به قدرت برسم اجازه اخراج هیچ استاد و معلمی را نمی‌دهم

مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر به قدرت برسم اجازه نمی‌دهم هیچ استادی به دلیل اظهار عقیده اخراج و معلمی با باتوم روبه‌رو شود.

به گزارش شهروند آنلاین، مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز – چهارشنبه – ششم تیرماه در ادامه سفرهای انتخاباتی خود به مشهد سفر کرد و در سالن شهید بهشتی مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت.

او پس از استقبال از سوی هوادارانش در سخنانی با اشاره به اینکه شور و شوق موجود دور از انتظار من بود، گفت: از تاخیر پیش آمده در برنامه عذر می‌خواهم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: من یکی مثل شما هستم و دوست دارم صدای شما را در کشور بلند اعلام کنم و گوشی داشته باشم برای شنیدن صدای شما. ایران متعلق به همه ایرانیان است مال یک جناح نیست و همه باید براساس شایستگی به جایگاهی که باید برسند.

پزشکیان در ادامه با بیان اینکه روندی که می‌بینید به نفع مملکت نیست و همه باید در ساخت مملکت سهم داشته باشند، افزود: باید برای همه اقوام، مذاهب و ادیان که برای ایران می‌توانند کار شایسته انجام دهند بستر حضور فراهم شود.

او یادآور شد: سرمایه مملکت علاوه بر موشک،پهپاد و نظامیان، مردم هستند از این رو برای نشان دادن اقتدار به دنیا باید پشتوانه مردمی داشته باشیم.

این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: خراسان پرافتخار فردوسی، شجریان، خیام و شهدای بزرگی مثل کاوه و برونسی را دارد باید بپذیریم برای حل مشکل مملکت همه دست به دست هم بدهیم و اجازه ندهیم یک گروه به جای مملکت حرف بزنند.

پزشکیان اظهار داشت: در مناظرات آقایی گفت نمی‌گذاریم شما رئیس جمهور شوید، آنها خود را مردم می‌دانند غافل از اینکه مردم تشخیص می‌دهند چه کسی کجا بنشیند. نباید اجازه دهیم به اسم مردم هرکاری می‌خواهند انجام دهند.

او اضافه کرد: حضور در انتخابات برای تعیین سهم مردم است کسانی که با صندوق قهر هستند در واقع به اقلیت رای می‌دهند شما اگر بیایید خواهیم توانست حرف خود را محکم‌تر بزنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: معتقدیم آزادی حق همه انسانهاست، آزادی اکنون در خیلی جاها قربانی شده و تا کسی می‌خواهد صحبتی کند اخراج و یا در دانشگاه تعلیق می‌شود.

پزشکیان بیان داشت: اگر به قدرت برسم اجازه نمی‌دهم هیچ استادی به دلیل اظهار عقیده اخراج و معلمی با باتوم روبه‌رو شود.

او با تاکید بر اینکه عدالت را برقرار می‌کنیم، گفت: تاکیدات رهبری نیز برپایی کرسی‌های آزاد‌اندیشی است اما اینها کرسی دستوری می‌گذارند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: نماینده شما در دولت خواهم بود نه رئیس شما. خود را از شما برتر نمی‌بینم.

پزشکیان در ادامه سخنان خود در جمع هوادارانش اظهار داشت: خواهران، دختران و زنان ما برازنده برخورد ناشایست نیستند حق نداریم اجازه دهیم با بچه‌هایی که ما تربیت کرده‌ایم، برخورد شود.

او با بیان اینکه پیگیر حقوق معلمان، کشاورزان و همه اقشار خواهم بود، اضافه کرد: قرار بود به توس هم سفر کرده و به مشاهیر عرض ادب داشته باشم که به دلیل تاخیر شرایط فراهم نشد و از آنجا که فرصت سفر به خراسان شمالی و جنوبی را ندارم از اینجا به مردم این استان‌ها عرض ارادت می‌کنم .

این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآورشد: تلاش کنید هشتم تیرماه آنچه حق مردم است از صندوق بیرون بیاید.

به گزارش ایرنا، «سعید جلیلی»، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی»، «محمد باقر قالیباف»، «علیرضا زاکانی»، «مصطفی پورمحمدی» و «مسعود پزشکیان» داوطلبان تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور و سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها برگزار می‌شود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.