حمایت حسن روحانی از نامزدی «مسعود پزشکیان»

رئیس دولت‌های یازدهم و دوازدهم در پیامی از کاندیداتوری «مسعود پزشکیان» در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری حمایت کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، حجت‌الاسلام حسن روحانی در پیام ویدئویی خطاب به ملت ایران، گفت: ما باید روز جمعه به کسی رأی بدهیم که مصمم است سایه تحریم را از سر مردم ایران بردارد. مصمم است شجاعانه برجام را احیا کند. به کسی رأی بدهیم که به‌ دنبال آن خواهد بود به FATF ملحق شویم و در لیست سفید قرار بگیریم و مشکلات بانک‌ها و روابط بانکی را به حل‌وفصل برساند.

او خاطرنشان کرد: به کسی رأی بدهیم که دنبال شایسته‌سالاری است؛ فراحزبی و فراجناحی فکر می‌کند و در برابر همه احزاب و گروه‌ها به‌ عنوان جمع ملت بزرگ ایران با احترام یکسان می‌نگرد.

رئیس‌ جمهور اسبق کشورمان بیان کرد: به کسی رأی بدهیم که همواره صادق است؛ صداقت یک اساس است. نگذاریم کسانی دومرتبه در این کشور قدرت را در دست بگیرند که با مردم صادقانه سخن نگویند، آمار نادرست به مردم بدهند؛ متأسفانه افرادی در مناظرات آمار راستی را به مردم نگفتند و سخن راستی را با مردم مطرح نکردند.

روحانی با بیان اینکه به کسی رأی بدهیم که شجاعت لازم را دارد، اظهار کرد: امروز اگر کسی شجاعت لازم را نداشته باشد، نمی‌تواند دنبال اهداف و منافع ملی باشد و به‌خاطر نگاه غضب‌آلود این یا آن، به‌خاطر اشاره این جناح یا آن جناح، از منافع ملی عبور کند. ما به کسی رأی بدهیم که در به‌دست آوردن منافع ملی، از همه منافع شخصی و خانوادگی‌اش بگذرد.

روحانی تصریح کرد: ما به کسی رأی بدهیم که وفادار به منافع ملی کشور، منافع مردم، سخنان، قول‌ها و گفتارش باشد و برای توسعه کشور، برای معیشت مردم، برای اینکه یک ‌بار دیگر مردم شاهد تورم تک‌رقمی باشند، یک‌بار دیگر مردم شاهد رشد اقتصادی ۱۴ درصد باشند، همه توان و تلاش خود را به‌کار ببرد تا ما شاهد ایرانی توأم با آرامش باشیم که در مسیر توسعه واقعی قرار می‌گیرد.

روحانی خاطرنشان کرد: در میان کاندیداها برای دولت چهاردهم، مسعود پزشکیان لیاقت این کار را دارد و می‌تواند این بار مسئولیت را بر دوش بگیرد و دارای صفات و ویژگی‌هایی است که آنها را برشمردم.

او گفت: همه ما به پای صندوق رأی بشتابیم؛ من از مردمی که خواهان تعامل سازنده با جهان و خواهان اعتدال در داخل کشور هستند، می‌خواهم که روز جمعه به مسعود پزشکیان رأی بدهند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.