دعوت مجلس خبرگان رهبری از مردم برای حضور آگاهانه در انتخابات

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای از عموم مردم برای حضور آگاهانه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری دعوت کرد.

به گزارش شهروند آنلاین، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در پیامی با دعوت از مردم شریف به‌ویژه جوانان ایران اسلامی در انتخابات ریاست‌جمهوری بر حضور حداکثری و دقت در انتخاب فرد اصلح تأکید کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله الحکیم: «إِنَّ اللَّهَ يَأْمُرُكُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا…»

ملت شريف ايران! تجربه موفق انتخابات متعدد در طول دوران انقلاب اسلامی نشان داده است که انتخابات در جمهورى اسلامى ايران به معناى واقعى كلمه، نماد مشاركت مردم در سرنوشت خويش است.

اینک مردم انقلابى و امت آگاه و آزاده ايرانى يكى ديگر از صحنه‌های بزرگ آزمايش الهى را در پيش ‏رو دارند؛ هشتم تیرماه 1403 روزى است كه ملت غيور ايران اسلامى با انتخاب رئیس‌جمهوری معتقد به ارزش‏ها و آرمان‏هاى اسلامى، دردآشنا، کارا و توانمند، ملتزم به قانون اساسى و اصل ولایت‌فقیه و دارای درايت و مديريت، بار ديگر سرنوشت خود را رقم خواهد زد و براى مسئولیت خطير ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران فردی را برخواهد گزيد كه اين پست‏ را امانت الهى و عرصه خدمت دانسته و از آرای مردم صيانت نمايد ان شاء الله.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبرى، با تقدير و سپاس از عموم ملت به‌ویژه جوانان رشيد ايران كه خود را براى «حضورى آگاهانه» آماده ساخته است با تأكيد بر آرمانهای حضرت امام «قدس‌سره» و بیانات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» که همواره بر حضور حداکثری به‌عنوان یک راهبرد تأکید دارند بر رعايت اخلاق سياسى و حق‌الناس از سوى كانديداهاى محترم و هواداران آنها توصیه می‌کند و از همگان دعوت می‌نماید تا با بينش و بصيرت و درنظرگرفتن سوابق نامزدهای محترم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به فرد اصلح رأى دهند تا به لطف پروردگار متعال، رئیس‌جمهور آينده با رأيى بالا، از پشتوانه قوی‌تری برخوردار بوده و در حلّ مشكلات كشور، توفيق بيشترى کسب نماید.

سیدهاشم حسینی بوشهری

نایب‌رئیس و رئیس دبیرخانه رئیس مجلس خبرگان رهبری/فارس

پایان پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.