وزیر کشور: انتخابات در نهایت سلامت و امنیت برگزار خواهد شد

وزیر کشور گفت: از همه مردم عزیز می‌خواهیم که در ساعات اولیه در شعب اخذ رای حضور یافته و به داوطلبانی که مد نظرشان است رای دهند. این اطمینان را می‌دهیم که انتخابات در نهایت سلامت و امنیت برگزارخواهد شد.

به گزارش شهروند آنلاین، احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور گفت: انتخابات چهاردهمین ریاست جمهوری با بیش از  58 هزار شعبه در داخل و 344 شعبه در خارج از کشور آغاز شد.

وحیدی افزود: طبق قانون باید در 40 روز فرایند انتخابات برگزار می‌شد و این نشان‌دهنده استحکام و اصرار برای انجام کار است. انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی، مظهر اقتدار و شوکت برای مردم ایران است.

او خاطرنشان کرد: به همین دلیل این انتخابات مساله مهمی است و  از همه عزیزان می‌خواهیم که در ساعات اولیه درشعب اخذ رای حضور یافته و به داوطلبانی که مد نظرشان است رای دهند. این اطمینان را می‌دهیم که انتخابات در نهایت سلامت و امنیت برگزارخواهد شد.

وزیر کشور تصریح کرد: امیدواریم خاطره خوش  انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان که با حضور پرشور مردم شکل گرفت تکرار شود. از همگان انتظار داریم شرایط قانونی را رعایت کنند. امروز مجوز تبلیغات نداریم و از همه انتظار داریم این موضوع را رعایت کنند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.