سرپرست ریاست جمهوری:وزارت کشور عملکرد خوبی در این انتخابات داشته است

محمد مخبر سرپرست ریاست ‌جمهوری با حضور در استاد انتخابات وزارت کشور رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش شهروند آنلاین، محمد مخبر سرپرست ریاست ‌جمهوری با حضور در ستاد انتخابات کشور رای خود برای انتخابات ریاست جمهوری را به صندوق انداخت.

مخبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های انتخابات ریاست جمهوری در همه ادوار از یک سال پیش از موعد صورت گرفته است، اما به دلیل حادثه تلخ برای رئیس جمهور شهید و همراهانشان وزارت کشور موظف بود طی پنجاه روز انتخابات را برگزار کند و تاکنون روند برگزاری بسیار خوب بوده است.

مخبر خاطرنشان کرد: انتخابات یک موضوع فرابخشی است و نهادهای مختلفی درگیر آن هستند، اما اساس کار با وزارت کشور است که انصافا باید نمره قابل قبولی به وزارت کشور در این انتخابات بدهیم.

او افزود: تاکنون دستگاه‌های اطلاعاتی و انتظامی نیز عملکرد خوبی داشته‌اند، ما از اول انقلاب چنین فشردگی برای برگزاری انتخابات نداشته‌ایم و شاید برای اولین بار است که این وضعیت را تجربه می‌کنیم.

مخبر تصریح کرد: البته مردم هم متاثر هستند از شهادت رئیس جمهور و هیأت همراهشان و قطعا حماسه می‌آفرینند در این انتخابات.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله رئیسی و همراهانش 30 اردیبهشت 1403 در سانحه بالگرد به شهادت رسیدند و طبق اصول 131 و 132 قانون اساسی، معاون اول رئیس‌جمهور (محمد مخبر) با حکم رهبر معظم انقلاب به‌عنوان سرپرست ریاست‌جمهوری و مدیر قوه مجریه منصوب و مأمور شد تا با همراهی سران قوای مقننه و قضاییه انتخابات را نهایتاً ظرف مدت 50 روز برگزار کنند.

در همین راستا صبح امروز 8 تیرماه چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور 4 نامزد انتخابات آغاز شد.

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.