سیر صعودی حضور مردم پای صندوق‌ها

ره پیک: آمار مشارکت در انتخابات تاکنون بالا بوده است

عضو حقوقدان و قائم مقام دبیر شورای نگهبان گفت: آمار مشارکت در انتخابات تاکنون بالا بوده است.

به گزارش شهروند آنلاین، سیامک ره پیک صبح جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ پس از مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در شورای نگهبان با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مهمی است، تصریح کرد: رئیس جمهور در کشور ما اختیارات قابل توجهی دارد و حتماً انتخاب رئیس جمهور و کسی که خصوصیات لازم را برای اداره کشور داشته باشد و از این اختیارات قانونی برای منافع کشور استفاده کند، حتماً کار مهم و ضروری است.

او گفت: بنابراین امروز که روز انتخاب رئیس جمهور است، روز بسیار مهمی است؛ انشاءالله که همه ملت شریف ایران در این انتخابات شرکت کنند و نقش خود را برای تعیین سرنوشت و اداره کشور ایفا کنند.

قائم مقام دبیر شورای نگهبان عنوان کرد: همه باید تلاش کنند تا با مشارکت بالا موجب عزت کشور شوند وهمچنین فرد اصلح انتخاب شود که هر دو بر اساس فرمایشات رهبری مهم هستند؛ این کار قابل انجام است و مردم می‌توانند آن را انجام دهند.

ره‌پیک گفت: بر اساس آمار، تعداد کسانی که از صبح در انتخابات شرکت کردند آمار خوبی است و امیدواریم که تا پایان وقت مردم با انگیزه و با نشاط در این انتخابات شرکت کنند؛ رسانه‌ها و اصحاب رسانه در این امر نقش دارند و انشاءالله نقش خود را ایفا کنند و در ایجاد نشاط، انگیزه، دعوت و تبلیغ موفق باشند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.