طحان نظیف: در فرآیند رای‌گیری با هیچ مشکلی مواجه نیستیم

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه به لطف خدا با هیچ مشکلی مواجه نیستیم، گفت: شاهد حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رای هستیم تا ان‌شاءالله سرنوشت ۴ ساله خود را تعیین کنند.

به گزارش شهروند آنلاین، هادی طحان نظیف، عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان امروز – جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ – در ­ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: از ساعت ۸ صبح فرایند رأی‌گیری آغاز شده است و به فضل خدا با هیچ مشکلی مواجه نیستیم.

او افزود: دستگاه‌ها همه متصل هستند و احراز هویت‌ها به صورت برخط انجام می‌شود و برابر هماهنگی‌هایی که با عوامل اجرایی شده است با هیچ نگرانی و مشکلی مواجه نیستیم. همچنین همکاران ما در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات و ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات حضور دارند و به لحظه گزارشات واصله را پیگیری می‌کنند و مردم نیز می‌توانند از طریق سامانه‌های مردم ناظر موضوعات را به ما منتقل کنند.

سخنگوی شورای نگهبان افزود: همچنین نمایندگان محترم نامزدها در ستاد مرکزی انتخابات حضور دارند و من در جلسه با آنها به آنها اعلام کردم که اگر نکته و نگرانی دارند با ما در میان بگذارند. با توجه به اینکه این افراد در ستاد مستقر هستند، هر نکته‌ای که داشته باشند می‌توانند از نزدیک از طریق همکاران ما موضوعات را پیگیری کنند.

طحان نظیف عنوان کرد: به لطف خدا با هیچ مشکلی مواجه نیستیم و شاهد حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رای هستیم تا ان‌شاءالله سرنوشت ۴ ساله خود را تعیین کنند./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.