استقرار ۱۴ صندوق رای انتخابات ریاست جمهوری در متروی تهران

مدیر ارتباطات وامور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از استقرار ۱۴ صندوق رای سیار و ثابت در ایستگاه‌های منتخب مترو تهران و حومه برای مشارکت مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، هادی زند روز جمعه درباره اقدامات این شرکت برای حضور مردم در این دوره از انتخابات گفت: صندوق‌های اخذ رای همزمان با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری در ۱۲ ایستگاه منتخب متروی تهران به صورت سیار و در ۲ ایستگاه کهریزک و گلشهر به صورت ثابت مستقرهستند.

او اظهار کرد: این اقدام به منظور سهولت شرکت شهروندان و مسافران حاضر در متروی تهران در امر انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.

بر این اساس، صندوق‌های اخذ رای سیار در ایستگاه‌های سعدی، میدان قیام، امام خمینی(ره)، شهدای هفده شهریور، میدان شهدا، فردوسی، دروازه دولت، محمدیه، خیام، دروازه شمیران، حسن‌آباد و بهارستان مستقر شده است.

فرایند رای‌گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز جمعه هشتم تیرماه همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح در حدود ۶ هزار و ۷۰۰ شعبه اخذ رای پایتخت و دیگر مناطق استان تهران نیز آغاز شد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.