مصدومیت ۱۴۳۳ نفر در حوادث ویژه ترافیکی

رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به مصدومیت ۱۴۳۳ نفر در حوادث ویژه ترافیکی طی هفته گذشته گفت: بیشترین آمار مصدومان سوانح ترافیکی در استان‌های خراسان رضوی،‌ تهران و مرکزی بوده است.

به گزارش شهروند آنلاین،جعفر میعادفر در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به وقوع 726 مورد حادثه ویژه در هفته گذشته اظهار کرد: از دوم تا هشتم تیرماه 2194 مصدوم و بیمار توسط تیم‌های بهداشتی و درمانی خدمات سلامت را دریافت کردند.

او افزود: طی این مدت 189 نفر به دلیل شدت جراحات وارده در حوادث و بیماری، جان خود را از دست داده‌اند.

میعادفر ادامه داد: در هفته گذشته 267 مورد حادثه ویژه ترافیکی به ثبت رسید که منجر به مصدومیت 1433 و مرگ 48 نفر شد؛ بیشترین آمار مصدومان سوانح ترافیکی در استان‌های خراسان رضوی،‌ تهران و مرکزی بوده است.

او بیان کرد: همچنین 459 مورد حادثه ویژه غیرترافیکی در کشور ثبت شده است که عمده این حوادث شامل آتش‌سوزی، انفجار ناشی از نشت گاز، غرق‌شدگی و سیل بوده و منجر به مصدوم شدن 761 نفر و فوت 141 تن از هموطنان شده است.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: طی هفته گذشته 30 مورد حادثه آتش‌سوزی و انفجار ناشی از نشت گاز به ثبت رسیده که منجر به مصدومیت 72 نفر و فوت یک تن از شهروندان شده است. همچنین در حوادث هفته گذشته 35 نفر دچار غرق‌شدگی شده‌اند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.