ایران؛ تکیه‌گاه جنبش مقاومت

پیام دبیرکل حزب‌الله به کنگره شهدای جبهه مقاومت

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: امروز ملت‌های مظلوم و جنبش‌های مقاومت در همه میادین بعد از خدا به جمهوری اسلامی ایران و رهبر شجاع و حکیم آن آیت‌الله خامنه‌ای تکیه می‌کنند.

به گزارش شهروند آنلاین، پیام سید حسن نصرالله به کنگره شهدای جبهه مقاومت امروز، شنبه، توسط سید عبدالله صفی‌الدین، نماینده دبیرکل حزب‌الله لبنان در کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت در حرم مطهر رضوی(ع) قرائت شد.

در این پیام آمده است: ما ملت‌های مظلوم در این منطقه که توسط شیطان بزرگ، صهیونیست و ایادی آنها مورد تعدی قرار گرفته‌ایم، امروزه فرصت الهی بزرگی نصیب ما شده است که جمهوری اسلامی ایران با نظام مقدس، مردمی، فداکار و رهبری بزرگ، شجاع، حکیم و استوارش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است که پرچمدار دفاع از امت و مقدسات و کرامت در رویارویی با مستکبران و غاصبان است.

این پیام ادامه می‌دهد: امروزه ملت‌های مظلوم و جنبش‌های مقاومت در همه میادین بعد از خدا به این پشتیبان قدرتمند تکیه می‌کنند که نه‌تنها دوست و برادر خود را رها نمی‌کند بلکه بر سر او معامله نمی‌کند و به او خیانت نمی‌کند و هرگز از یاری او کوتاه نمی‌آید بلکه فرماندهان بزرگش جان خود را در این مسیر نثار می‌کنند، همان گونه که فرمانده بزرگ شهید سلیمانی و فرماندهانی نظیر شهیدان زاهدی، حجازی، همدانی، موسوی، ایرلو و حاجی‌رحیمی و بسیاری دیگر این کار را کردند.

این پیام می‌افزاید: درهمه عرصه‌ها و کشورهای جبهه مقاومت، باید میزان دستاوردها و پیروزی‌ها و به‌خصوص بعد از پیروزی انقلاب در ایران را که به ‌روی هم متراکم شده است، به‌خوبی درک کنیم و این پیروزی‌هایی که با خون ده‌ها هزار شهید از فرزندان ملت‌های عزیز در طول زمان کسب شده است و همه قهرمانی‌ها و پیروزی‌هایی را که جنبش مقاومت در همه جبهه‌ها به دست آورده است تا فداکاری‌های بزرگ که امروز در نوار غزه و فلسطین از طریق ده‌ها هزار شهید و مجروح در شرایط مهاجرت اجباری، گرسنگی، محاصره و جنایات کشتار جمعی با آن روبه‌رو هستند و جبهه مقاومت در لبنان، عراق و یمن به یاری آنها شتافته‌اند، باید به‌خوبی درک کنیم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه این پیام آورده است: همه این دستاوردها ما را در مسیر پیروزی بزرگ که همان آزادسازی فلسطین از اشغال صهیونیسم و آزادسازی تمام منطقه از تسلط آمریکاست قرار داده است. این پیروزی نهایی و ادامه جهاد و تلاش بدون خستگی، نیازمند زمان بیشتر است و این که به وعده خدا به مؤمنان برای نصر اعتماد داشته باشیم و به ظرفیتهای موجود در مردم اعتماد کنیم.

سید حسن نصرالله در این پیام آورده است: این همایش به ‌لحاظ مکانی در مشهد و به ‌لحاظ زمانی در چهلم شهدای خدمت، شهید رئیسی و همراهان صالح او برگزار می‌شود که از ارزش معنوی زیادی برخوردار است و این جمعیت بزرگ از خانواده مجاهد شهدا از عرصه‌های جبهه مقاومت و کشورهای متعدد با هدف مشترک و مسیر واحد، همراه با عظمت جهاد از راه تقدیم کردن عزیزترین چیزی که انسان می‌تواند داشته باشد آنها را گرد هم آورده است.

او در بخش دیگری از پیام خود می‌افزاید: هر روز دستاوردها و حاصل خون شهدا را در برابر خود حاضر می‌بینیم و در مقابل خون‌های پیروز بر شمشیر ظالمان، طاغوت و اشغالگران قرار داریم و این شهدا پیروزی و شهادت را با هم به دست آورده‌اند. به شهدا و دستاوردهایشان مباهات و به خانواده شهدا افتخار می‌کنیم که با رضا به قضای الهی به شهادت عزیزان خود افتخار می‌کنند و این رفتار جهادی و معنوی موجب انگیزه قوی بسیاری از افراد و منبع روحبخش برای همه حاضران در میادین نبرد بوده است.

گفتنی است؛ کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت امروز شنبه با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری و برخی از مسئولان ارشد نظامی کشور در رواق دار المرحمه حرم مطهر رضوی در مشهد برگزار شد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.