هراس صهیونیست‌ها از توان موشکی حزب‌الله

رسانه‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی، حزب‌الله لبنان را به عنوان یکی از پنج قدرت دارای بیشترین ذخایر موشکی در جهان قلمداد کردند.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از فلسطین الیوم، رام عمیناخ عضو سابق مجمع ستاد کل اعلام کرد: اسرائیلی‌ها حجم تهدیدات حزب‌الله را درک نمی‌کنند. این حزب ذخایر موشکی زیادی دارد یکی از پنج دارنده بیشترین ذخایر موشکی در جهان است که شامل آمریکا، چین، روسیه و آلمان می‌شود.

عمیناخ تاکید کرد: اسرائیل نمی‌تواند بدون رویارویی با لبنان، رودرروی حزب‌الله قرار بگیرد.

پایگاه مدیا لاین آمریکا چند روز پیش اعلام کرد: حزب‌الله لبنان تهدید نظامی بزرگی برای اسرائیل است، زیرا ده‌ها هزار نیروی آموزش دیده و بیش از یکصد هزار فروند موشک دارد.

در همین حال امیر اویوی، رئیس یکی از جنبش‌ها در اسرائیل اعلام کرد: ما نمی‌توانیم با کابوسی به نام حزب‌الله در جنوب لبنان، زندگی کنیم.

گای وارون خبرنگار کانال ۱۲ تلویزیون رژیم اشغالگر نیز اعلام کرد: تهدیدات ایران افزایش پیدا کرده است.

او افزود وقتی اسرائیلی‌ها رسانه‌های خارجی را دنبال می‌کنند احساس می‌کنند اسرائیل اقدامات خود را در مرز‌های شمالی شدت بخشیده است، اما اوضاع پس از ۹ ماه درگیری، ثابت است و هیچ تغییر راهبردی اتفاق نیفتاده است و اسرائیل فعلا هیچ تصمیمی برای تغییر اوضاع در شمال ندارد.

هیات نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: در صورتی که رژیم اشغالگر دست به تجاوز نظامی علیه لبنان بزند، همه گزینه‌ها روی میز است. همه این تهدیدات در چارچوب جنگ روانی قرار می‌گیرد.

این هیات افزود: شرکت همه محور مقاومت، یکی از گزینه‌های مطرح در صورت وقوع جنگ علیه لبنان است.

اسحاق بریک ژنرال بازنشسته ارتش رژیم اشغالگر هفته گذشته هشدار داد: اعلان جنگ اسرائیل علیه لبنان به منزله خودکشی دسته‌جمعی اسرائیل به ریاست بنیامین نتانیاهو (نخست‌وزیر رژیم اشغالگر) و یوآف گالانت (وزیر جنگ رژیم اشغالگر) و هرتسی هالیوی (رئیس ستاد کل ارتش رژیم اشغالگر) خواهد بود و پیامد‌های چنین جنگی بسیار بدتر از گذشته خواهد بود.

در همین حال دانی میران که پسرش در غزه در اسارت است به کانال تلویزیونی «کان» اسرائیل گفت، به همراه تعداد دیگری از افراد که از مناطق شمالی مهاجرت کرده‌اند در هتل است و قصد بازگشت به منازلشان را ندارند، زیرا در آنجا هیچ آینده‌ای نخواهند داشت./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.