توزیع بیش از 17 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان ایلام و فارس

رئیس سازمان داوطلبان از توزیع 17 هزار و 425 پرس غذای گرم بین نیازمندان دو استان فارس و ایلام خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت 16 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان فارس و 1425 پرس غذای گرم بین نیازمندان استان ایلام توزیع شد.

او در ادامه توضیح داد: با مشارکت داوطلبان و خیرین استان فارس و به مناسبت دهه امامت و ولایت، تعداد  ۱۵ هزار و ۹۸۰ پرس غذای گرم به ارزش مجموع ۱۹ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال بین خانواده‌های نیازمند در سراسر استان فارس توزیع شد.

رئیس سازمان داوطلبان خاطرنشان کرد: همچنین به این مناسبت، داوطلبان هلال احمر فارس با توزیع  ۵۸۷ سبد غذایی به ارزش ۲ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال، جلوه‌ای دیگر از کمک‌های مؤمنانه و اقدامات بشردوستانه خویش را در دستگیری از خانواده‌های نیازمند به تصویر کشیدند.

سلیمی اضافه کرد: علاوه بر این خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت عید سعید غدیر خم تعداد یک هزار و ۴۲۵ پرس غذای گرم و تعداد ۹۱ بسته کمک‌معیشتی در محلات کم‌برخوردار و خانواده‌های نیازمند توزیع کردند.

او توضیح داد: داوطلبان با برپایی تعداد ۱۲ مورد ایستگاه صلواتی و توزیع شربت و شیرینی در سراسر استان این روز را گرامی داشتند و در حاشیه جشن‌های برگزار شده در شهرستانهای مختلف برای یک هزار و ۷۴۳ نفر کنترل فشار خون و تست قند خون انجام شد. ارزش ریالی اجرای برنامه‌های عید غدیر خم ۲ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.