مُهر تأیید سلامت شورای نگهبان پای انتخابات ریاست ‌جمهوری

سخنگوی شورای نگهبان گفت: صحت مرحله اول انتخابات به تأیید شورای نگهبان رسیده و رسماً به وزارت کشور اعلام شده است.

به گزارش شهروند آنلاین، هادی طحان‌نظیف، سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت 14، درباره صحت سلامت مرحله نخست چهاردهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری، گفت: دقایقی قبل نتایج بررسی صحت انتخابات به تأیید شورای نگهبان رسید.

او ادامه داد: با بررسی‌های انجام‌شده صحت مرحله اول انتخابات به تأیید شورای نگهبان رسید و رسماً به وزارت کشور اعلام کردیم.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: فرصت شکایت در نظر گرفته بودیم اما هیچ شکایتی به شورا واصل نشد، مردم هم شکایتی نداشتند. به همین دلیل صحت سلامت انتخابات به تأیید ما رسید.

طحان‌نظیف گفت: از طریق سامانه مردم‌ناظر اعلام کرده بودیم اگر تخلفی در روز انتخابات انجام شده است، به ما گزارش دهند. از طریق دبیرخانه نیز پیش‌بینی کرده بودیم اما از هیچ کدام هیچ شکایتی انجام ندادیم. با بررسی‌های جامع انجام‌شده صحت سلامت انتخابات مورد تأیید قرار گرفت.

او ادامه داد: پیش‌بینی می‌کردیم که انتخابات به دور دوم برسد، به همین دلیل پیش‌بینی لازم را انجام داده بودیم. فرآیند و روندها و کلیه مراحل نظارت را همچنان ادامه می‌دهیم. با اعلام ما مبنی بر صحت سلامت انتخابات، دو نامزد می‌توانند تا 24 ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری به تبلیغات‌شان ادامه دهند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.