بازداشت عامل اصلی حمله تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز

سرکرده گروهک تجزیه‌طلب «حرکة النضال» دستگیر شد

وزارت اطلاعات اعلام کرد: عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)، شناسایی و به دام افتاد

شهروند آنلاین: مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات روز پنجشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با اقدامات تخصصی و ترکیبی سربازان گمنام امام زمان(عج)، «فرج‌الله چعب» سرکرده گروهک تجزیه‌طلب «حرکة النضال» شناسایی و دستگیر شد.

در این اطلاعیه آمده است: سرکرده گروهک تجزیه‌طلب حرکة النضال در سال‌های اخیر قصد چندین عملیات بزرگ دیگر در تهران و خوزستان را داشت و اخیرا در حال برنامه‌ریزی برای هدایت عملیات تروریستی جدیدی بود که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند.

وزارت اطلاعات با بیان اینکه گروهک حرکة النضال تحت حمایت مستقیم سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و رژیم صهیونیستی قرار دارد، اعلام کرد: علیرغم صدور حکم بین‌المللی برای سرکردگان این گروه، عملیات تروریستی در ایران را مدیریت می‌کرد.

این اطلاعیه می افزاید: عامل اصلی حمله تروریستی خونین سی‌و‌یکم شهریور ۹۷ اهواز که اکنون در دستان وزارت اطلاعات قرار دارد، از دیگر عملیات تروریستی و خونین این گروهک نیز جزئیاتی بیان کرده است.

به گزارش ایرنا، در حادثه تروریستی سی‌ویکم شهریور ۱۳۹۷ یک گروه مسلحانه تروریستی تجزیه‌طلب، در جریان رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز ، این آیین و مردمی که نظاره‌گر رژه بودند را مورد حمله مسلحانه قرار دادند که ۲۵ نفر شهید و ۶۸ نفر زخمی شدند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.