جلیلی: ملت کوچکترین جسارت را به سردار سلیمانی بر نمی‌تابد

سعید جلیلی در خرم آباد گفت: امروز برخی در کشور به دنبال دوستی مجدد با دشمنان ایران اسلامی و امتیاز دادن به آنها هستند و می‌خواهند همان نسخه غلط که ۸ سال بیکاری رکود رشد منفی را برای کشور به دنبال داشت بپیچند.

به گزارش شهروند آنلاین، سعید جلیلی امروز (سه شنبه) در اجتماع بزرگ مردم استان لرستان در محل استادیوم «شهید چاغروند» خرم‌آباد افزود: خدا را شاکرم که امروز این توفیق و افتخار را پیدا کردم تا در استان لرستان و شهر دوست‌داشتنی در جمع شما مردم غیور حضور یابم.

در یک‌ دو راهی برای انتخاب بزرگ هستیم

او بیان داشت: امروز برای یک هدف بزرگ جمع شده‌ایم برای یک انتخاب بزرگ و در یک دوراهی برای یک انتخاب هستیم.

جلیلی تأکید کرد: در مباحث تلویزیونی و سخنرانی‌ها می‌شنوید که دو نگاه بیان می‌شود و امروز یکی از موضوعات مهم این است که آینده‌ای که می‌خواهیم باید چگونه باشد؟

او ادامه داد: عده‌ای مشکلات ضعف‌ها و آسیب‌ها را می‌بینند و پیشاپیش ناامیدی و ما نمی‌توانیم را به جامعه القا می‌کنند حتی می‌گویند دستیابی به رشد اقتصادی ۸ درصدی امکان‌پذیر نیست.

این نامزد ریاست جمهوری اضافه کرد: راه حل این دسته نیز این است که به دنبال راهی که هیچ وقت نتیجه نداده برویم و به چند قدرت جهانی که بیشترین دشمنی را با ما دارند امتیاز داده تا بلکه مشکلاتمان را رفع کنیم.

جلیلی تصریح کرد: طرف مقابل ۱۵ بار تایید کرد که ایران به تعهداتش عمل کرده، اما آنها زیر قولشان زدند که مشکلاتی را برای کشور به دنبال داشت، حالا عده‌ای همان را دوباره مطرح می‌کنند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد:، اما راه دیگر، راهی است که امام شهدا و رهبری به ما یاد دادند و آن خودباوری است که یک جهان فرصت برای ما ایجاد کرده و ثمره آن باید یک ایران جهش باشد.

او گفت: اگر صحبت از یک ایران جهش می‌کنیم شعار نیست، بلکه برنامه است و اگر ملت ما این مسیر را انتخاب کند از روز شنبه با قدرت آن را آغاز خواهیم کرد.

این نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: هر ایرانی از زن، مرد، پیر و جوان همه و همه باید در این حرکت بزرگ نقشی پرشکوه ایفا کنند.

جلیلی گفت: رئیس جمهوری وقت آمریکا اعتراف کرد که سردار سلیمانی کابوس ماست و دشمن را به لرزه درمی‌آورد.

ملت ما امروز کوچکترین جسارت را به سردار سلیمانی بر نمی‌تابد

جلیلی خاطر نشان کرد: هفته قبل در استان کرمان از روستای قنات ملک بازدید کردم که یک فرزند غیور به نام سردار سلیمانی را تقدیم جامعه اسلامی کرده که خار چشم دشمنان است و این فرزند عشایری آنچنان جایگاه یافت که رئیس جمهوری وقت آمریکا اعتراف کرد که سردار سلیمانی کابوس ماست و دشمن را به لرزه درمی‌آورد. ملت ما امروز کوچکترین جسارت را به سردار سلیمانی برنمی‌تابد.

او ادامه داد: در طول دوره سه ساله ریاست جمهوری شهید رئیسی بخشی از توان دولت صرف ترمیم خرابکاری‌های ۸ سال قبل و همچنین بخشی دیگر صرف بازگرداندن قدرت ملت در عرصه‌های مختلف شد و انشاءالله راه شهید رئیسی را با قدرت ادامه خواهیم داد.

سلیمانی‌ها کشور را گلستان می‌کنند

جلیلی در جمع پرشور لرستانی‌ها گفت: اگر بستر برای جوانان فراهم شود تا نقش پرشکوه خود را ایفا کنند، سلیمانی‌ها جهان را بر مستکبران تنگ ‌می‌کنند. سلیمانی‌ها کشور را گلستان می‌کنند.

بر نماد گُلوَنی شما که نماد غیرت است، بوسه می‌زنم

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری تاکید کرد: امروز یک جهان فرصت داریم باید یک لرستان و یک ایران جهش داشته باشیم ما در عرصه‌های مختلف می‌توانیم جهش و موفقیت‌های بسیار داشته باشیم و با انتخاب شما ایران جهش در ۴ سال آینده را شاهد خواهیم بود. بر نماد گُلوَنی شما که نماد غیرت است، بوسه می‌زنم.

اقوام اجازه نمی‌دهند در ایام انتخابات از آنها سوء استفاده شود

او گفت: یکی از فرصت‌های بزرگ کشور تنوع اقوام است که در شرایط مختلف نشان داده‌اند همبستگی خود را حفظ کرده‌اند و اجازه نمی‌دهند در ایام انتخابات عده‌ای از آنها سوء استفاده کنند.

راه شهید رئیسی را با قدرت ادامه خواهیم داد

جلیلی یادآور شد: در طول دوره سه ساله ریاست جمهوری شهید رئیسی بخشی از توان دولت صرف ترمیم خرابکاری‌های ۸ سال قبل و همچنین بخشی دیگر صرف بازگرداندن قدرت ملت در عرصه‌های مختلف شد و ان شاءالله راه شهید رئیسی را با قدرت ادامه خواهیم داد.

او تصریح کرد: یکی از فرصت‌های بزرگی کشور تنوع اقوام و قومیت‌هاست که همه آنها نشان دادند وحدت کشور را حفظ می‌کنند و اجازه نمی‌دهند کسانی در ایام انتخابات از آنان سوء استفاده کنند./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.