پیام قسام به نتانیاهو:اسرائیل را روی سرت خراب می‌کنیم

بسته خبری ویژه تحولات مقاومت در غرب آسیا

گردان‌های قسام در پی ضربات مُهلک به تجهیزات و تانک‌های رژیم صهیونیستی در رفح، این پیام را برای رژیم اشغالگر مخابره کرد که «نتانیاهو، اسرائیل را روی سرت خراب می‌کنیم.»

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از کانال تلگرامی خبرگزاری شهاب، گردان‌های قسام در پی ضربات مُهلک امروز به تجهیزات و تانک‌های رژیم صهیونیستی در رفح، با انتشار تصویری، این پیام را برای رژیم اشغالگر مخابره کرد که «نتانیاهو، اسرائیل را روی سرت خراب می‌کنیم.»

زخمی شدن یک صهیونیست به ضرب گلوله تک‌تیرانداز فلسطینی نزدیک نابلس

کانال تلگرامی شهاب تصاویری از لحظه اصابت گلوله تک‌تیرانداز فلسطینی به یک شهرک‌نشین صهیونیست و زخمی شدن او در نزدیکی نابلس منتشر کرد.

شهروندان مجبور شدند بار دیگر خان‌یونس را تخلیه کنند

به گزارش تلویزیون الجزیره انگلیسی، در پی دستور تخلیه از سوی اسراییل، غیرنظامیان فلسطینی بار دیگر مجبور به ترک خان‌یونس در غزه شدند.

بعد از اینکه ارتش اسراییل به فلسطینیان گفت که باید بار دیگر خان‌یونس را ترک کنند کودکانی که به اجبار آواره شده‌اند در میان کسانی هستند که در خیابان می‌خوابند.

بیماران از بیمارستان اروپایی خان‌یونس باید با تخت‌های‌شان جابه‌جا شوند؛ و چندین کیلومتر دورتر به بیمارستان ناصر بروند.

پزشکان نیز مجبور شدند بیمارستان را رها کنند و فقط هر چه توانستند تجهیزات پزشکی را برداشتند و بعد ازبیماران رفتند.

این اولین بار نیست که به مردم دستور داده شده است خان‌یونس را ترک کنند. در ماه ژانویه نیز وقتی اسراییلی‌ها برای اشغال آمده بودند به مردم گفته شد به طرف جنوب بروند. اکثر فلسطینی‌ها در غزه چندین بار آواره شده‌اند. نیرو‌های اسراییلی چندین منطقه را مناطق بشردوستانه اعلام کردند، اما بعدا مورد حمله قرار دادند. بیش از ۳۷ هزار فلسطینی در جنگ کشته شده‌اند.

در پی دستور تخلیه نظامی اسرائیل، فلسطینی‌ها خود را به بیمارستان ناصر رساندند

به گزارش رویترز، بیماران فلسطینی در پی دستور ارتش اسرائیل به مردم به منظور تخلیه چندین شهر و روستا در بخش شرقی شهر غزه، بیمارستان اروپایی را ترک کردند و به بیمارستان ناصر در خان‌یونس رفتند.

یک مقام سازمان جهانی بهداشت در این باره روز سه‌شنبه اعلام کرد: در پی صدور دستور ارتش اسرائیل به ساکنان مناطق اطراف بیمارستان اروپایی غزه مبنی بر تخلیه محل، این بیمارستان عملاً خالی شده است و کارکنان و بیماران از این مکان گریخته‌اند.

دکتر احمد عبدالباری از پزشکان بیمارستان ناصر در این باره گفت: بیماران پس از آگاهی از این که به بیمارستان اروپایی اطلاع داده شده است که این مکان، در منطقه عملیاتی جنگی و (نظامی) قرار دارد، آنجا را تخلیه کرده‌اند.

او افزود: مردم مجبور شدند مجروحان خود را به بیرون بیمارستان حمل کنند و به تنها بیمارستان باقی مانده در نوار غزه یعنی همان بیمارستان ناصر، بگریزند؛ این موضوع منجر به ازدحام مجروحان در داخل بیمارستان شد. این در حالی است که این بیمارستان قبلا مملو از مجروحانی بود که از مناطق اطراف به آنجا آورده شده بودند.

ارتش اسرائیل به ساکنان چندین شهر و روستا در شرق خان‌یونس دستور داد روز دوشنبه (اول ژوئیه)، و قبل از ورود دوباره تانک‌ها به منطقه‌ای که ارتش اسرائیل چندین هفته پیش آن را ترک کرده بود، خانه‌های خود را تخلیه کنند.

نیرو‌های اسرائیلی روز سه‌شنبه چندین منطقه در جنوب نوار غزه را بمباران کردند و هزاران فلسطینی خانه‌های خود را ترک کردند؛ این موضوع می‌تواند بخشی از آخرین هجمه عملیات نظامی فشرده اسرائیل طی ۹ ماه جنگ اخیر باشد.

به گفته وزارت بهداشت غزه، حملات اسرائیل نزدیک به ۳۸ هزار کشته برجای گذاشته و باریکه غزه را ویران کرده است.

تصاویری از شهدای جنایت جدید رژیم اشغالگر در دیر البلح

کانال تلگرامی فلسطین الان تصاویری از شهدای جنایت جدید رژیم اشغالگر در حمله بیرحمانه هوایی به یک آپارتمان مسکونی در دیر البلح در مرکز نوار غزه منتشر کرد.

آوارگانی که از شرق خان‌یونس به غرب این شهر آمده اند هیچ پناهگاهی ندارند

ساکنان مناطق شرقی خان‌یونس به سبب حملات رژیم صهیونیستی به پناه بردن به غرب این شهر مجبور شدند، در حالی که در غرب خان‌یونس هم پناهگاهی ندارند.

خانواده‌هایی که از شرق خان‌یونس به مرکز و غرب این شهر کوچ کرده‌اند، شب را در خیابان‌ها و با مشکلات فراوان صبح کردند.

صد‌ها خانوار ساکن شرق خان‌یونس، به سبب بمباران اسرائیل، به مناطق غربی و مرکز این شهر کوچ کردند.یکی از مدارس سازمان آنروا در غرب خان‌یونس واقع است.این مدرسه ویران شده و سوخته است، اما میزبان صد‌ها خانوار آواره است. خانواده‌ها اینجا در حیاط نشسته‌‌اند؛ چرا که بیشتر کلاس‌های مدرسه سوخته است و قابل سکونت نیست.

گردان‌های قدس از هدف قرار دادن خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در غزه

به گزارش کانال تلگرامی شهاب، گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، تصاویری از هدف قرار دادن یک خودروی نظامی “نمر” رژیم صهیونیستی در محله الشجاعیه در شرق شهر غزه منتشر کرد.

انفجار بمب در خودروی زرهی صهیونیست‌ها در طولکرم

کانال تلگرامی خبرگزاری شهاب نیز ویدئوی جدیدی از لحظه انفجار بمب در خودروی زرهی “پانتر” صهیونیست‌ها در اردوگاه نور شمس در طولکرم که روز گذشته اتفاق افتاد، منتشر کرد.

در این عملیات یک نظامی رژیم اشغالگر به هلاکت رسید./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.