رشد ۷۰۰ و ۳۰۰ درصدی مخاطبان و فروش سینما

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: مصوبات جدیدی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی برای توسعه مدیریت و فضای فرهنگی و هنری کشور اخذ شده که در حال گسترش آن هستیم. رشد ۷۰۰ درصدی مخاطبان سینما و رشد ۳۰۰ درصدی فروش بخشی از اقداماتی است که انجام شده است.

به گزارش شهروند آنلاین، «مهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه حیاط دولت در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه از شهید رئیسی آموختیم که کارهای مردم را با نفسانیات خود دچار وقفه و ضرر نکنیم، گفت: در طول این هفته مراسم‌ اربعین شهدای عزیز خدمت را در تمام نقاط کشور داشتیم که مراسم‌ باشکوهی به ویژه در تهران، قم، اهواز و دیروز در مشهد مقدس برگزار شد.

او در ادامه بیان کرد: از همین سخنگاه از همه مردم عزیز تشکر می‌کنم. در انتهای دولت مردمی هستیم و با توجه به شهادت رئیس جمهور، دولت در کمتر از سه سال به پایان می‌رسد. مجموعه خدمات دولت سیزدهم در حوزه فرهنگ چندین برابر سه سال بود و شاهد اتفاقات مهمی در این حوزه بودیم.

اسماعیلی تصریح کرد: مصوبات جدیدی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی برای توسعه مدیریت و فضای فرهنگی و هنری کشور اخذ و در حال گسترش آن هستیم. رشد ۷۰۰ درصدی مخاطبان سینما و رشد ۳۰۰ درصدی فروش بخشی از اقداماتی است که انجام شده است.

او افزود: در جلسه رسمی با حضور همه رسانه‌های جمعی جزئیات مهمی از دستاورهای فرهنگ و هنر را اعلام خواهیم کرد. کسانی که دولت انقلابی شهید رئیسی را پیش از شروع متهم به سختگیری و انقباض در حوزه فرهنگ و هنر می‌کردند، امروز منصفانه تحلیل کنند که بسیاری از اولین‌ها در این دولت انجام شد که برگزاری نخستین کنسرت در مراکز تاریخی نیز از آن جمله است.

ادامه دارد…

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.