‌به عقب برنمی‌گردیم

جلیلی:با‌قدرت با‌فساد مبارزه خواهیم کرد‌

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه آقایان برای بازگشت کشور به عقب دوباره بازگشته‌اند، گفت: ۸ سال دولت روحانی کار خاصی برای کرمانشاه نکرد.

به گزارش شهروند آنلاین، سعید جلیلی در جمع مردم کرمانشاه در سالن امام خمینی این شهر با اشاره به برخی محرومیت‌های استان کرمانشاه اظهار داشت‌: متاسفانه در این استان طی 8 سال دولت روحانی کار خاصی برای توسعه و رفع محرومیت‌زدایی صورت نگرفت‌ که نتیجه آن ‌بیکاری بالا شد.

او با بیان اینکه این آقایان دوباره با همان رویکرد برای بازگشت کشور به عقب بازگشته‌اند، افزود: نگاه من به توسعه کشور نگاه به ظرفیت‌هاست؛ در اکثر روستاها و مناطق استان کرمانشاه سفر کرده‌ام و یک دریا ظرفیت در کرمانشاه دیده‌ا‌م؛ این استان سال‌ها میزبان زئران امام حسین (ع) بوده است؛ مشکلات این استان قابل قبول نیست.

جلیلی با بیان اینکه مردم ایران هیچگاه دلاورمردی‌های مردم کرمانشاه را فراموش نخواهند کرد، تصریح کرد: جوانان این استان حماسه‌ها آفریده‌اند و آیا این جوانان امروز در عرصه‌های مختلف نمی‌توانند حماسه‌ساز شوند؛ باید در انتخاب‌مان نگاه درست داشته باشیم و به قله‌ها نگاه کنیم. هنر انقلاب این است که به ظرفیت‌ها توجه کرد؛ لذا همه مردم باید پای کار بیایند و روز جمعه انتخابی آگاهانه داشته باشند.

او یک جهان فرصت را شعار ندانست و گفت: همین کرمانشاه یک دنیا فرصت دارد و یک کرمانشاه جهش ‌فراهم است؛ ما امروز در آستانه یک تصمیم مهم و سرنوشت‌ساز هستیم و انتخابی بزرگ در پیش‌رو داریم.‌در  سال‌های 92 تا 96 همین استان عزیز و همین منطقه‌ای که در سرشار از فرصت‌های بزرگ است گزینه اول بیکاری را داشت.کرمانشاه بالاترین نرخ بیکاری در کشور را داشت استانی که  این همه فرصت و ظرفیت‌ دارد نباید اینگونه باشد.

جلیلی با بیان اینکه هر روستا باید به یک سلول جهش تبدیل شود، اضافه کرد: اگر صحبت از جهش می‌کنیم؛ برنامه می‌خواهد؛ امروز این ظرفیت و برنامه در ایران فراهم است؛ بیش از 40 هزار روستای بالای 20 خانوار داریم که هر روستا می‌تواند یک سلول جهش باشد یعنی هر خانه روستایی یک کارگاه تولید صنایع دستی و اشتغال باشد. پیگیری معیشت و رفاه مردم وظیفه دولت است اما بیش از آن باید هر خانواده توانمند و قوی باشد که به بهترین شکل ایفای نقش کند.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با برشمردن برخی فسادهای موجود در سیتم بانکی و اداری کشور تصریح کرد: این فساد نمی‌گذارد جوانان ما امیدوار باشند؛ با قدرت با این فساد برخورد خواهیم کرد، باید با قدرت به سمتی برویم که جوان ما دیگر بیکار نباشد.

او با بیان اینکه بزرگترین انتخاب ملت ایران، انقلاب اسلامی بود، ادامه داد: امروز دشمنان اعتراف می‌کنند که هیچگاه ایران چنین اقتداری نداشته و این اقتدار باید امتداد پیدا کند.

جلیلی با بیان اینکه جوانان باید پرچم اقتدار را به دست گرفته و پرچم توسعه کشور را در قله‌ها به اهتزاز دربیاورند، ‌ادامه داد: امروز در بسیاری از عرصه‌های در رتبه‌های برتر قرار داریم و با همت جوانان عزیزمان ان‌شاءالله در رتبه نخست قرار خواهیم گرفت.

او با بیان اینکه آینده باشکوهی در انتظار ایرانی‌هاست، گفت: دشمن از همین موضوع آگاه است و تلاش دارد تا مانع این موضوع شود و با انواع توطئه‌ها در تلاشند تا مانع این حرکت شوند.

جلیلی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان برای همگان درس آموز هستند، گفت: امروز باید کارهای بزرگ را دنبال کنیم و در یک بزنگاه تاریخی قرار داریم و یک ایران جهش را با همراهی همه ایرانی های عزیز دنبال خواهیم کرد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.