مردم استان تهران با ارائه شماره ملی هم می‌توانند رای دهند

استاندار تهران گفت: برحسب مقررات کسانی که شناسنامه دارند و کارت ملی به همراه ندارند با ارائه شماره ملی و استعلام از ثبت احوال می‌توانند رای خود را در صندوق‌ها بیندازند.

به گزارش شهروند آنلاین، علیرضا فخاری صبح جمعه و در حاشیه ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: طبق مشاهدات و بررسی‌های صورت گرفته شاهد حضور خوب مردم این استان از ساعات اولیه صبح پای صندوق‌های رای هستیم.

او از روند رو به رشد حضور مردم در شعب اخذ رای نسبت به مرحله قبل خبر داد و اظهار کرد: هم‌اکنون فرصتی فراهم شده که مردم بتوانند انتخاب نهایی را داشته باشند.

استاندار تهران در خصوص رای دادن با مدرک هویتی گفت: برحسب مقررات، کسانی که شناسنامه دارند و کارت ملی به همراه ندارند با ارائه شماره ملی پس از دریافت استعلام‌های لازمی که توسط عوامل حاضر در شعب از ثبت احوال گرفته می‌شود و تطبیق اطلاعات می‌توانند در انتخابات مشارکت کنند.

فخاری اضافه کرد: همه عوامل اجرایی و نظارتی خاصه در سلسله مراتب وزارت کشور از آرای مردم صیانت می‌کنند تا انتخابات در «امنیت» و «سلامت» کامل برگزار شود.

او ادامه داد: سطح مشارکت هم در حال افزایش است که انشاءالله شاهد پیروزی توام با عزت مردم در این آزمون بزرگ سیاسی باشیم.

دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز جمعه ۱۵ تیر همزمان با سراسر کشور در حدود ۶ هزار و ۷۰۰ شعبه اخذ رای استان تهران در حال برگزاری است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.