انسجام ملی تحقق‌پذیر است

نماینده پزشکیان: روند کلی انتخابات را مثبت می‌بینیم

صالحی امیری، نماینده مسعود پزشکیان در ستاد انتخابات کشور گفت: مشارکت حداکثری باعث افزایش مشروعیت نظام و قدرت ملی می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین، جهانبخش خانجانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی‌فر نمایندگان مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری از روند برگزاری انتخابات در ستاد بازدید کردند.

صالحی امیری در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه روند کلی انتخابات را مثبت می‌بینیم و دو اراده در نظام برای مشارکت حداکثری وجود دارد، گفت: یکی اراده نظام و مقام معظم رهبری و دیگری اراده مردم است. اگر تا نیمه شب این دو اراده در مسیر خودش قرار بگیرد شاهد انسجام ملی خواهیم بود.

او افزود: مشارکت حداکثری باعث افزایش مشروعیت نظام و قدرت ملی می‌شود. از همه کسانی که تاکنون تصمیم نگرفتند در انتخابات شرکت کنند می‌خواهیم به تنها گزینه صدای ملت که صندوق رای هست بیندیشند و ما راهی جز صندوق برای تغییر در سازه مدیریت اجرایی نداریم.

صالحی اظهار داشت: به ملت بزرگ ایران این پیام را منتقل می‌کنیم که تا قبل از پایان اخذ رای پای صندوق حاضر شوند و اراده خود را به کسانی که مانع مشارکت حداکثری هستند تحمیل کنند. /تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.