پیروز واقعی انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند

قدردانی دکتر کولیوند از حضور پرشور هلال‌احمری‌ها در پای صندوق‌های رای

رئیس جمعیت هلال احمر ضمن قدردانی از حضور و مشارکت امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیروز واقعی انتخابات پانزدهم تیر ۱۴۰۳ ملت بزرگ ایران هستند.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن پیام دکتر پیر حسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:

بسم الله‌ الرحمن الرحیم

نسیم روح‌بخش انتخابات ریاست جمهوری، در مرحله دوم بر پهنه ایران عزیز وزیدن گرفت و هموطنان بی‌تاب برای شرکت در حماسه مشارکت را از رایحه این غرور ملی مسرور کرد.

هموطنان آگاه و بصیر با درکی درست از مسئولیت‌پذیری، مشارکتی چشمگیر و افزایشی را در این مرحله از انتخابات به نمایش گذاشتند که پاسخی شایسته بر دعوت خادمان ملت از جمله این خادم کوچک‌شان در جمعیت هلال احمر بود.

یقینا پیروز واقعی انتخابات پانزدهم تیر ۱۴۰۳ ملت بزرگ ایران هستند که با دستان خود سرنوشت کشورشان را برای چهار سال آتی مشخص کردند و قطعا سهم قابل توجهی از پیشرفت‌های کشور برای آرامش و آسایش آنان صرف خواهد شد که نتیجه همین همدلی با نظام و شرکت در تکلیف انتخابات است.

به سهم خود از برادران و خواهران هموطن و به‌ویژه داوطلبان و کارکنان شریف جمعیت هلال احمر برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری تشکر می‌کنم و سربلندی و سلامت آنان را از خداوند متعال خواستارم.

پیرحسین کولیوند

رئیس جمعیت هلال احمر/

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.