نبیه بری: ایران دموکراسی را در بهترین شکل اجرا می‌کند

رئیس پارلمان لبنان با ارسال پیام‌های تبریک جداگانه برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و دکتر مسعود پزشکیان بعد از انتخابات ریاست‌ جمهوری گفت: ایران ثابت کرد که دموکراسی را در بهترین شکل آن اجرا می‌کند.

به گزارش شهروند آنلاین، در ادامه پیام‌های تبریک مقامات کشورهای منطقه و جهان به رئیس جمهور منتخب ایران، نبیه بری، رئیس پارلمان لبنان با ارسال تلگرافی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و دکتر مسعود پزشکیان، برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کشورمان را تبریک گفته و اعلام کرد: ایران دموکراسی را در بهترین شکل آن اجرا می‌کند.

نبیه بری در تلگراف خود برای رهبر انقلاب نوشت: جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری حکیمانه و خردمندانه شماست و همانطور که از طریق ملت خود ثابت کرد که انقلابش بزرگ است، نشان داد که در اجرای دموکراسی نیز بزرگ و اصیل است.

نبیه بری همچنین پیام جداگانه‌ای برای دکتر پزشکیان فرستاده و گفت: این سعادت را دارم که به نام ملت لبنان و پارلمان آن و همچنین از طرف خودم، به خاطر اعتمادی که مردم ایران به شما کردند و شما را برای پست ریاست جمهوری کشور خود انتخاب نمودند، تبریک بگویم. از خداوند متعال می‌خواهم که شما را در انجام ماموریت خود یاری و موفق نماید./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.