همراهی حزب‌الله

پیام تبریک سیدحسن نصرالله برای پزشکیان:کنارتان هستیم

دبیر کل حزب‌الله با ارسال پیام تبریک برای رئیس جمهور منتخب ایران، بر همراهی با او تاکید و اعلام کرد که جنبش‌های مقاومت و نیز ملت‌های منطقه، جمهوری اسلامی ایران را حامی پایدار مستضعفان می‌دانند.

به گزارش شهروند آنلاین، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به دکتر مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ایران تبریک گفت.

در پیام سید حسن نصرالله به این منظور آمده است: این انتخاب پربرکت توسط ملت عزیز و شریف ایران را به شما تبریک می‌گوییم و از خداوند متعال می‌خواهیم که شما را حفظ و در راه تحقق خواسته‌ها و آرمان‌های این ملت فداکار و وفادار، یاری کند.

دبیرکل حزب‌الله افزود: ما در حزب‌الله و همه جنبش‌های مقاومت در منطقه و به عنوان بخشی از ملت‌هایی که سال‌های طولانی در تقابل نامحدود با نیروهای اشغالگر صهیونیستی و پروژه سلطه‌جویانه آمریکا بوده‌ایم، از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و ادامه این انقلاب به رهبری امام خامنه‌ای و با دولت‌های متوالی در جمهوری اسلامی ایران، همواره ایران را پشتوانه‌ای قدرتمند، پایدار و همیشگی برای مقاومت و مظلومان می‌دانیم.

سید حسن نصرالله تاکید کرد: ما در کنار شما هستیم و به خواست خداوند این راه را تا زمان رسیدن به پیروزی نهایی که محور آن ایران مقتدر، عزیز و قدرتمند، است ادامه خواهیم داد. از خداوند متعال برای شما قدرت، سلامتی و عافیت خواستارم و امیدوارم با دستان شما آنچه که موجب شادی مومنان و مستضعفان می‌شود، محقق گردد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.