فرصت دوباره برای رتبه‌بندی بخشی از معلمان

تمام معلمانی که از تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ به بعد حداقل یک ‌سال از تأیید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه‌بندی آنان دارای وضعیت‌: “عدم‌احراز رتبه/ فاقد رتبه” است، مشمول ارزیابی مجدد شدند.

به گزارش شهروند آنلاین، وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای درباره ‌ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم‌ احراز رتبه (فاقد رتبه) قرار گرفته‌اند، منتشر کرد.

«پیرو بخشنامه مورخ 23 خرداد 1403 در اجرای ماده 5 آئین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان (موضوع ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم ‌احراز رتبه (فاقد رتبه) قرار گرفته‌اند) و با لحاظ کردن شرایط زیر در فرآیند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد جهت تعیین رتبه استحقاقی قرار می‌گیرند‌؛

1. مطابق مقررات مدت زمان ارزیابی مجدد مشمولان ماده فوق یک سال پس از تأیید نهایی مرحله اول پرونده آنان در هیات ممیّزه است.

2. تمام مشمولانی که از تاریخ 1 خرداد 1403 به بعد حداقل یک‌ سال از تأیید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه‌بندی آنان دارای وضعیت‌: “عدم‌احراز رتبه/ فاقد رتبه” است، مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده 5 آیین‌نامه هستند‌.

3. ملاک عمل، رتبه مندرج در کارنامه رتبه‌بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانهmedu.ir می‌باشد، لذا در صورتی که فرآیند رسیدگی به پرونده افراد به اتمام رسیده و مورد تأیید نهایی هیات ممیزه قرار گرفته است (‌مطابق بند 1) مشمول ارزیابی مجدد می‌شوند‌.

4. مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی هستند که در وضعیت شاغل باشند‌.

5. جهت بارگذاری مدارک و مستندات؛ تاریخ صدور و یا اجرای فعالیت می‌بایست منتهی به تاریخ پایان مهلت یک‌ساله باشد و تاریخ‌های پس از آن مورد پذیرش نیست (به‌عنوان مثال فردی که در مورخ یکم تیر ماه 1403 مهلت یک‌ساله تکمیل شده است مدارک تا قبل از این تاریخ معتبر است).

6. زمان شروع بارگذاری مدارک از تاریخ ورود به سامانه به‌مدت یک ماه است. مدت زمان پیش‌بینی‌شده قابل تمدید نیست.

7. راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک در سامانه درج شده است‌. با عنایت به اینکه پس از مدت زمان ذکر‌شده امکان بارگذاری مجدد هیچ مدرکی وجود ندارد توصیه می‌شود افراد ضمن مطالعه دقیق راهنمای موردنظر، شخصاً نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند‌.

8. افرادی که قبل از یکم خرداد 1403 مهلت یک‌ساله آنها به پایان رسیده بود و مشمول ارزیابی مجدد شده‌اند با توجه به نزدیک‌شدن به پایان مهلت یک ماه می‌بایست حداکثر تا تاریخ 20 تیر ماه 1403 نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک اقدام کنند، در غیر این صورت مطابق مقررات مهلت یک ماه آنان به پایان خواهد رسید‌.

9. مسئولیت اطلاع‌رسانی به‌موقع، دقیق و جامع به مشمولان برعهده مدیران‌کل استان‌ها است، لذا انتظار می‌رود تدابیر و راهکارهای مناسب جهت آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به همه مشمولان در سطح استان، مناطق و مدارس اتخاذ گردد.»/تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.