گلایه‌های پرچمدار ایران در المپیک

ندا شهسواری:باید ماهانه 16 میلیون هزینه تعویض رویه راکت کنم

بانوی المپیکی تنیس روی میز و پرچمدار ایران در پاریس گفت: حقوق نداریم و تمام قراردادهای من صرف پینگ‌پنگ می‌شود و باید ماهانه 16 میلیون هزینه تعویض رویه راکت کنم.

به گزارش شهروند آنلاین، ندا شهسواری ملی‌پوش تنیس روی میز ایران و پرچمدار کشورمان در المپیک ۲۰۲۴ در جریان بازدید وزیر ورزش از تمریناتش اظهار داشت: خوشحالم که آمدید و حضور مسئولان باعث دلگرمی است. برای سومین بار است که المپیک می‌روم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.

او ادامه داد: مهمترین دغدغه من تجهیزات است. در ماه باید ۱۶ میلیون تومان برای تعویض رویه راکت هزینه کنم. ما حقوق هم نداریم و تمام قراردادهای من صرف پینگ‌پنگ می‌شود و امیدوارم این مساله حل شود.

سرمربی تیم ملی بانوان: رنکینگ نقش موثری در قرعه دارد

در ادامه حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان گفت: امیدوارم ندا شهسواری در وهله اول بتواند از جدول مقدماتی صعود کند و نتیجه خوبی در جدول اصلی بگیرد. نکته مهم این است رنکینگ نقش موثری در قرعه دارد.

او ادامه داد: امیدوارم شرایطی فراهم شود و بودجه به فدراسیون تزریق شود تا دختران در مسابقات بیشتری شرکت کنند. فدراسیون همه تلاش خود را می‌کند اما مسابقات زیادی وجود دارد و باید بودجه تزریق شود تا در همه مسابقات شرکت کنیم.

ایرانمنش همچنین گفت: درخواست تجهیزات داریم. رویه راکت باید مرتب تعویض شود و میزهای جدید نیاز داریم. همچنین درخواست داریم کمک هزینه‌ای به ورزشکاران داده شود./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.