برگزاری جلسه ستاد اجرایی انتخابات مجامع در هلال ‌احمر

جلسه ستاد مرکزی اجرایی انتخابات مجامع هلال ‌احمر برگزار شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال ‌احمر؛ ظهر امروز جلسه ستاد مرکزی اجرایی انتخابات مجامع و اعضای شورای عالی هلال‌ احمر به صورت برخط و ارتباط ویدیوکنفرانس با استان‌ها برگزار شد.

یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال ‌احمر در این جلسه گفت: لازم است که آسیب‌شناسی انتخابات مجامع در دوره‌های گذشته انجام شود. امسال با حادثه شهادت رئیس جمهور و همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات مجامع هلال‌ احمر، تقویم زمان‌بندی انتخابات در هلال‌ احمر تغییر کرد اما برنامه انتخابات به شکل خوبی در حال اجراست.

او ادامه داد: آنچه که در انتخابات مجامع، حائز اهمیت است، برگزاری سالم و قانونی آن است و لازم است با هم‌افزایی، همدلی و همکاری هم، این انتخابات به درستی برگزار شود.

گفتنی است که این جلسه با حضور یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال ‌احمر و نمایندگان ستاد مرکزی اجرایی انتخابات مجامع برگزار شد. در این جلسه وظایف نمایندگان ستاد انتخابات مجامع، شرایط تشکیل ستاد اجرایی استان‌ها، چالش‌های پیش روی برگزاری انتخابات مجامع و نیز جزئیات شرایط افراد شرکت‌کننده در انتخابات، بررسی شد.

گفتنی است، امروز ۱۹ تیرماه آخرین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجامع است.

انتخابات مجامع هلال ‌احمر روز ۱۹ مردادماه برگزار خواهد شد که بیش از ۷۵۰ هزار نفر از اعضای داوطلبان، امداد و جوانان، شرایط شرکت در این انتخابات را دارند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.