دستور همان است که بود

شیرازی: می‌توانیم عملیاتهایی مانند وعده صادق را انجام دهیم

رئیس دفتر فرمانده‌ کل قوا گفت: هم‌اکنون در نقطه‌ای هستیم که با اقتدار می‌توانیم عملیات‌هایی مثل وعده صادق را انجام دهیم و بخشی از توانمندی‌هایمان را به رخ جهانیان بکشانیم.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در جمع اعضای پایگاه دریایی سیرجان، گفت: اثربخشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حاصل تلاش شما عزیزان در ارتش به‌ فرماندهی فرمانده معظم کل قواست.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا افزود: ما قبل و ابتدای انقلاب متکی به خارج و نیازمند بودیم ولی با تدبیر حضرت آقا در سال 58، به سوی خودکفایی رفتیم و از شرایطی که متکی به بیگانگان بودیم امروز به جایی رسیدیم که قدرت‌های بزرگ و دیگر کشورها دست نیاز برای تأمین نیازهایشان به‌ سمت ما دراز کرده‌اند.

سردار شیرازی در ادامه با اشاره به توان نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: هم‌اکنون در نقطه‌ای هستیم که با اقتدار می‌توانیم عملیات‌هایی مثل وعده صادق را انجام دهیم و بخشی از توانمندی‌هایمان را به رخ جهانیان بکشانیم.

او در خصوص عملیات وعده صادق تصریح کرد: این عملیات اثر عمیقی بر جوانان جهان و بر افکار عمومی بالاخص قدرت‌های استکباری داشت.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا تأکید کرد: دستور فرماندهی معظم کل قوا بر تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف است، همان‌گونه که تاکنون این مهم را انجام داده‌اید.

او گفت: به‌ برکت ائمه اطهار(ع) و این روزهای عزیز محرم، امیدواریم بتوانیم اقتدار و توانایی‌هایی در حد و تراز نظام اسلامی داشته باشیم./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.