قول وزیر برای اصلاح دهک پس از وام ازدواج

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد تغییر دهک‌ها بعد از اخذ وام ازدواج گفت: اگر دهک کسی در کشور به واسطه اخذ وام ازدواج تغییر کرده اطلاع دهد، حتما اصلاح می‌کنیم.

به گزارش شهروند آنلاین، صولت مرتضوی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: اگر کسی در کشور به واسطه اخذ وام ازدواج دهکش تغییر کرده اطلاع دهد، حتما اصلاح می‌کنیم.

مرتضوی با اشاره به طرح‌هایی که در مدت باقی‌مانده از عمر دولت سیزدهم به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار داشت: یکی از این موارد پروژه پتروشیمی در عسلویه است و دیگری یک کارخانه تولید طلا در استان سیستان و بلوچستان با تولید سالانه بالغ بر 500 کیلو طلا.

او افزود: چندین سامانه و تعداد قابل توجهی پروژه کوچک نیز در حوزه بهداشت و درمان، حوزه ورزشی و بخش تعاون در مدت باقیمانده از عمر دولت سیزدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوالی درخصوص ادعاهایی مبنی بر انجام برخی استخدام‌ها در وزارت کار در روزهای پایانی دولت تأکید کرد: دولت مستقر تا آخرین لحظه‌ای که مسئولیت دارد، به مردم و مجلس و هم رئیس دولت پاسخگوست.

او تصریح کرد: نامه آقای مخبر در مورد دستگاه‌های اداری است، انتصاب‌هایی که صورت گرفته در شرکت‌هایی است که تابع موسسات عمومی است. در مورد نامه آقای پزشکیان باید از شخص ایشان سوال شود که نامه‌ای که صادر کرده اصلا مبنای حقوقی دارد یا نه، و آیا رسم و قاعده بوده و قانون اساسی چنین اجازه‌ای می‌دهد؟

مرتضوی خاطرنشان کرد: ما در حال انجام کارمان هستیم وقتی شرکتی الان مجمع دارد و عضو هیأت مدیره کم دارد باید چه کرد؟ نامه آقای مخبر ناظر به دستگاه‌های اداری است.  حتی در چند دستگاه که با سرپرست اداره می‌شود به‌رغم اینکه مدت سرپرستی برخی از آنها منقضی شده، نامه آقای مخبر را لازم‌الاطاعه دانستیم اما شرکت‌ها تابع حاکمیت شرکتی هستند باید قواعد و قوانین شرکت‌ها در مورد آنها رعایت شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.