نصرالله: اسرائیل در جنگ شکست خورده است

دبیر کل حزب‌الله لبنان با تاکید بر شکست رژیم صهیونیستی در جنگ علیه نوار غزه که بیش از ۹ ماه است، همچنان ادامه دارد، تاکید کرد که شهدای نبرد «طوفان الاقصی» از روشن‌ترین مصادیق کشته شدن در راه خدا هستند.

به گزارش شهروند آنلاین، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله در مراسم بزرگداشت فرمانده شهید محمد نعمه ناصر در مجتمع امام مجتبی(ع) در جنوب بیروت گفت: شهدای «طوفان الاقصی» از روشن‌ترین مصادیق کشته شدن در راه خدا و کسانی هستند که در راه خدا به شهادت می‌رسند، زیرا آنها در نبرد روشن و صریح حق می‌جنگند که هیچ شبهه و غباری بر آن وجود ندارد.

او خاطرنشان کرد من در مراسم فرماندهان شهید صحبت می‌کنم، آرزو دارم که اگر می‌توانستم در مراسم بزرگداشت هر یک از شهدا حرف بزنم و عمرم را در خانه‌ها و میان خانواده‌های‌شان سپری کنم، ولی متاسفانه به دلایل متعددی این امر امکان ندارد.

دبیرکل حزب‌الله گفت: همه شهدای ما، شهدای راه خدا هستند، همه آنها فرمانده و راهنمایان راه، شهدای عزت، کرامت و شرافت هستند.

او خاطرنشان کرد: فرماندهان حزب‌الله هنگامی که بخواهند صحبت کنند، با اعتماد به نفس و روحیه بالا سخن می‌گویند.

اسرائیل در بدترین روزهای خود به سر می‌برد

دبیرکل حزب‌الله گفت: شهید حاج ابونعمه در جنگ جولای 2006 به مدت 33 روز در جبهه نبرد حضور داشت، و در ادامه برای مقابله با داعش به سوریه رفت و نیز در رویارویی‌ها در برخی مناطق شرقی(با تروریستها) شرکت کرد.

او تصریح کرد: ما در دهمین ماه جنگ با دشمن قرار داریم و همچنان مبارزه می‌کنیم، از زمان ورود ما به این نبرد، اهدافی برای آن مشخص کردیم، دشمن به دستاوردهای ما اعتراف دارد و آن را راهبردی قلمداد می‌کند.

دبیرکل حزب‌الله خاطرنشان کرد: ما با نبرد خود م‌ توانیم دشمن را به خود مشغول کرده و از تجاوز به غزه باز داریم.

او افزود: برخی طرفها در خارج این نکته را درک می‌کنند که توقف جبهه شمال، با توقف تجاوز به غزه مرتبط است.

نصرالله گفت: ارتش رژیم اشغالگر از کمبود در بسیاری از زمینه‌ها رنج می‌برد، آنها مجبور هستند حریدیم‌ها را وادار به سربازی کنند.

او تاکید کرد: اهدافی همچون فرسایش و تضعیف دشمن در زمینه اقتصادی و اجتماعی و زمینه‌های دیگر محقق شده و این امر، دشمن را وادار به توقف جنگ خواهد کرد.

نصرالله اظهار داشت: دشمن این روزها در بدترین ایام تاریخ خود به سر می‌برد، برخی تحقیقات در خصوص هفتم اکتبر، نقاط ضعف دشمن را فاش کرده است.

دبیرکل حزب‌الله گفت : تمام آنچه در غزه جریان دارد، دلیلی بر شکست رژیم اسرائیل است و این شکست، جنگ و تجاوز آن را تاکنون به شکست کشانده است.

او خاطرنشان کرد: جنبش حماس از طرف خود و تمام محور مقاومت مذاکره می‌کند، آنچه حماس بپذیرد، همه ما می‌پذیریم، این نبرد، نبرد آنهاست.

نصرالله اظهار داشت: خواستار هماهنگی جنبش حماس با ما درباره مذاکرات نشده‌ایم، ما تمام تصمیمات حماس را تایید کرده و تا آخر با آن همراه هستیم./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.