سقوط سکه به 2 کانال پایین‌تر

سکه آماده ورود به کانال ۱۱ میلیون تومان

سکه با کاهش حدود یک میلیون تومانی نسبت به ظهر دیروز به روند نزولی خود در کانال ۱۲میلیونی ادامه داده و آماده ورود به کانال ۱۱ میلیون تومانی می‌شود

شهروندآنلاین: بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه بیست‌وپنجم آبان) با کاهش حدود یک میلیون تومانی نسبت به ظهر دیروز به روند نزولی خود در کانال ۱۲ میلیونی ادامه داده و آماده ورود به کانال ۱۱ میلیون تومانی می‌شود.

در ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه امروز، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش ۶۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۲ میلیون تومان معامله شد.

همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی با کاهش ۴۵۰ هزار تومانی، ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با کاهش ۱۰۰هزارتومانی به نسبت به دیروز، ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۳۵ هزار تومانی، به مبلغ یک ‌میلیون و ۱۸۸ هزار تومان و هر مثقال طلا با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی به بهای ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان فروخته شد.

انس جهانی طلا نیز امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته به قیمت یک هزار و ۸۹۰ دلار معامله شد.

بازار سکه که تا مدتی پیش پررونق بود، فعلا از سکه افتاده است و معامله‌گران دست به عصا حرکت می‌کنند، فروشندگان و خریداران نیز از بازار سکه عقب‌نشینی کردند.
البته در دو هفته اخیر نوسانات ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار سکه و طلا نیز تأثیرگذار بود، با این حال قیمت طلا، سکه و ارز که طی روزهای پایانی هفته گذشته در بازار با افزایش نسبی همراه شد، اکنون دوباره روند کاهشی را در پیش گرفته است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.