آدم‌خوار برلین بازداشت شد

راز گمشده محله لیشتن‌برگ

پلیس برلین پس از یافتن استخوان‌های یک مرد، فردی را به ظن قتل و آدم‌خواری بازداشت کرده است

شهروند آنلاین: پلیس برلین پس از یافتن استخوان‌های یک مرد، فردی را به ظن قتل و آدم‌خواری بازداشت کرده است.قاضی پرونده، پس از شناسایی و دستگیری مرد مظنون، حکم توقیف او را به اتهام «قتل جنسی» صادر کرد.

سخنگوی دادستانی برلین، در رابطه با این جنایت گفت که نشانه‌هایی از آدم‌خواری وجود دارد. روزنامه بیلد نیز در گزارشی با استناد به یافته‌های پلیس نوشته بود: «احتمال آدم‌خواری در این ماجرا بسیار زیاد است.»

به گفته پلیس، مقتول در اوایل سپتامبر امسال پس از ترک خانه خود در محله لیشتن‌برگ برلین مفقودالاثر شده بود. پلیس پیش‌تر با انتشار عکس این مرد خواستار کمک مردم برای یافتن او شده بود، اما در آن زمان موفقیتی به دست نیاورد.

در تاریخ ۸ نوامبر چند تن که در منطقه پانکو در برلین برای قدم زدن بیرون رفته بودند، استخوان‌هایی یافتند که بعداً به عنوان بقایای یک انسان شناسایی شد.

نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی نشان می‌دهد که این استخوان‌ها متعلق به همان مرد ناپدید شده است. بررسی و تحقیقات مأموران کمیسیون جنایی برلین نشان از آن دارد که میان مظنون ۴۱ ساله و این قتل رابطه‌ای وجود دارد. در بازرسی‌های پلیس سگ‌های ردیاب نیز سهم داشتند.

مظنون روز چهارشنبه گذشته (۱۸ نوامبر) در آپارتمانش در برلین بازداشت شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.