بهارستانی‌ها در صلح

دکتر همتی با نمایندگان مردم 4 استان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

رئیس جمعیت هلال‌احمر عصر امروز میزبان چهار نماینده مجلس شورای اسلامی از استان‌های اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی و غربی بود.

عصر دوشنبه سوم آذر ساختمان صلح جمعیت هلال‌احمر میزبان تعداد زیادی از نمایندگان ملت بود. در نشست مشترک مسئولان جمعیت هلال‌احمر و نمایندگان مجلس مباحث بسیاری مطرح شد. از مشکلات و کمبودهایی که در حوزه امدادونجات وجود دارد تا چاره‌جویی برای رفع آنها و حمایت‌هایی که کانال مجلس می‌تواند به این نهاد مردمی داشته باشد. نکته قابل توجه در این نشست اذعان نمایندگان ملت بر خدمات مفید و بدون منت جمعیت هلال‌احمر در حوزه‌های مختلف به مردم و لزوم حمایت‌های بیشتر برای تجهیز ناوگان امدادی و ارتقای نیروی انسانی در جمعیت هلال‌احمر بود.

دکتر کریم همتی نیر عصر روز دوشنبه سوم آذرماه در ساختمان صلح میزبان غلامرضا نوری نماینده شهرستان بستان‌آباد در آذربایجان شرقی، عادل نجف‌زاده نماینده شهرستان خوی در آذربایجان غربی، اصغر سلیمی نماینده شهرستان سمیرم در استان اصفهان، محمدرضا رضایی کوچی نماینده شهرستان‌های جهرم و خفر و همچنین رحیم زارع نماینده شهرستان‌های آباده بوانات و خرم‌بید در استان فارس بود.

در این جلسه موضوعات مهم مربوط به جمعیت هلال‌احمر و مسائل موجود در استان‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.