خودرو ۳۰درصد ارزان شد

منتظر کاهش بیشتر قیمت‌ها باشید

کاهش قیمت ارز عامل اصلی کاهش قیمت انواع خودرو‌هاست که در صورت ادامه‌دار بودن آن مردم شاهد کاهش بیشتر قیمت‌های خودرو خواهند بود.

 شهروند آنلاین: در حال حاضر خریداران خودرو با توجه به روند کاهشی قیمت‌ها در بازار دست از خرید برداشته و منتظر کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند.

بازار خرید و فروش خودرو متأثر از شرایط کرونا و کاهش قیمت ارز با تشدید رکود در انواع خودرو‌ها روبه‌رو است به نحوی که کمتر کسی حاضر به فروش خودرو است، البته خریداران هم با توجه به روند کاهشی قیمت‌ها دست از خرید برداشته و منتظر کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند.

به اعتقاد فروشندگان با تعطیلی نمایشگاه‌ها در دوره محدودیت‌های کرونایی رکود شدیدی در بازار به وجود آمده است. البته کاهش قیمت ارز عامل اصلی کاهش قیمت انواع خودرو‌هاست که در صورت ادامه‌داربودن آن مردم شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها در خودرو‌ها خواهند بود.

در حال حاضر هایما از ۹۵۰ میلیون تومان به ۶۶۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۰۸ از یک میلیارد و ۲۰۰ تومان به ۸۰۰ میلیون تومان، سانتافه از ۳ میلیارد و ۶۰۰ هزار تومان به ۲ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

علاوه بر این سمند ال‌ایکس «۱۷۰میلیون تومان»، پژو ۴۰۵ «۷۰ میلیون تومان»، تیبا ۲ «۱۲۶ میلیون تومان»، پژو پارس «۱۹۱ میلیون تومان»، سراتو «۷۵۰ میلیون تومان»، ساندرو «۴۷۸ میلیون تومان»، استپ وی «۵۲۵ میلیون تومان»، پژو ۲۰۶ تیپ ۲  «۱۷۹ میلیون تومان»، ساینا «۱۲۶ میلیون تومان»، تیبا صندوق‌دار «۱۱۳ میلیون تومان» و پراید ۱۳۱ به ۹۷ میلیون تومان رسیده است. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۵  «۲۴۲ میلیون تومان»، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار «۲۴۰ میلیون تومان»، پژو ۲۰۷ دنده‌ای «۲۸۰ میلیون تومان» و پژو ۲۰۷ اتوماتیک «۳۰۱ میلیون تومان» قیمت‌گذاری شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.