جنجال حضور نوه علی‌ پروین در پرسپولیس

عضویت نوه دختری علی پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس سروصدای زیادی به پا کرده است

روز گذشته بود که علی پروین با انتشار یک استوری جنجال بزرگی به پا کرد؛ او خبر حضور نوه‌اش در تیم نوجوانان پرسپولیس را اعلام کرد اما این موضوع حواشی بسیاری به راه انداخته است.

علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس روز پنجشنبه با انتشار یک استوری راه‌یافتن نوه خود، والارضا به تیم نوجوانان پرسپولیس را تبریک گفت. او فرزند آرش فرزین داماد علی پروین است که زمان راینر سوبل حضور  او به‌عنوان مترجم سرمربی آلمانی حاشیه‌های زیادی به دنبال داشت.

در تصاویری که از والارضا نوه پروین منتشر شده، مشخص است که او با اضافه‌وزن زیادی روبه‌روست و این‌طور که از هیکلش پیداست، باید تلاش زیادی انجام بدهد تا به وزن ایده‌آل خودش برسد. از طرف دیگر، اینکه چطور بازیکنی که اضافه‌وزن دارد و سابقه‌اش در فوتبال هم مشخص نیست، چگونه به آکادمی باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس راه پیدا می‌کند، در نوع خود عجیب است.

نکته مهم درباره تیم نوجوانان پرسپولیس سرمربیگری رضا جباری است، جالب‌تر اینکه دستیار جباری نیز حسن خان‌محمدی است. دو بازیکن سابق پرسپولیس که سال‌ها شاگرد علی پروین بودند و همواره از این موضوع ابراز خرسندی کردند. دو ستاره دهه80 پرسپولیس حالا نوه سرمربی سابق خود را به تیم نوجوانان بردند و این مسأله وقتی عجیب به نظر می‌رسد که والارضا از نظر جسمانی اصلا شرایط فوتبال بازی‌کردن را ندارد.

این اتفاق را وقتی با حضور محمد پروین در پرسپولیس مقایسه می‌کنیم، به نتایج جالب‌تری می‌رسیم. چندسال قبل زمانی که علی پروین خودش هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، پسرش محمد را به این تیم آورد و اگرچه فرزند سلطان فوتبال ایران بعدا پیراهن یکی دو تیم دیگر را پوشید اما او هرگز فوتبالیست بزرگی نشد و خیلی زود هم فوتبال را کنار گذاشت.

حالا در فضای مجازی انتقادهای زیادی از حضور والارضا نوع دختری پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس مطرح شده؛ مسأله‌ای که بسیاری اعتقاد دارند بر اساس روابط صورت‌گرفته و شایستگی در آن نقشی ندارد. از سوی دیگر، خانواده پروین هنوز واکنش رسمی در این خصوص نداشتند و مدیران باشگاه هم سکوت کردند تا زوایای پنهان این موضوع کشف نشود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.