انتشار عکس جسد مارادونا شر درست کرد

وکیل دیگو مارادونای فقید گفته فردی که با جسد این اسطوره عکس گرفته، یک آدم عوضی است!

سوءاستفاده از نمایش پیکر مارادونا در بوینس آیرس دردسرساز شده؛ فردی که با جسد این اسطوره عکس گرفته و در فضای مجازی منتشر کرده، مورد اتهام قرار گرفته و دردسر بزرگی درست کرده است.

بعد از درگذشت ناگهانی دیگو مارادونا تابوت حاوی پیکر او در کاخ ریاست‌جمهوری بوینس آیرس در معرض تماشای عموم گذاشته شد تا دوستداران او بتوانند برای آخرین‌بار به پیکر اسطوره‌شان ادای احترام کرده و با دیگو خداحافظی کنند.

اما فرصت‌طلبانی هم بودند که از این فرصت برای تبلیغ کسب‌وکار خود یا تبلیغ شخصی برای مشهورشدن استفاده کردند و با زیرپاگذاشتن قوانین خبرساز شده و به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفتند. کسانی که حتی در دوران غم و درد خانواده دیگو از هیچ فرصتی برای سود شخصی‌شان نگذشتند و حریم خصوصی آنها را زیرپا گذاشتند.

مشهورترین اتفاقی که خشم نزدیکان و دوستداران مارادونا را به دنبال داشته، تصویر شخصی به نام دیگو مولیناست که از خود در کنار تابوت مارادونا عکس گرفته و از آن به‌عنوان تبلیغ شخصی استفاده کرده است.

ماتیاس مورلا وکیل و دوست خانوادگی نزدیک خانواده مارادونا با انتقاد از این تصویر گفت: «با توجه به عمومی‌شدن تصویری که با بازکردن تابوت دیگو مارادونا و به نمایش‌گذاشتن جسد او گرفته شده، من تمام سعی‌ام را خواهم کرد که انسان عوضی‌ای که این عکس را گرفته، پیدا کنم. همه ترسوهایی که در این حرکت دخالت داشته‌اند، بهایش را خواهند پرداخت.»

بعد از این صحبت‌های وکیل خانواده مارادونا اما هویت این شخص فاش شد. دیگو مولینا یکی از کارمندان شرکت کفن و دفن پینیر بوده که با بازکردن تابوت مارادونا در کنار جسد او عکس یادگاری گرفته است. این شرکت کفن و دفن بلافاصله اعلام کرد که این کارمند خود را اخراج کرده و به صورت خصوصی از خانواده مارادونا عذرخواهی کرده است. به هر ال تحقیقات پلیسی درباره این شرکت و کارکنانش آغاز شده است.

مورلا وکیل خانواده مارادونا در ادامه با انتشار یک توییت اعلام کرد: «عوضی‌ای که آن عکس را در کنار جنازه مارادونا گرفته، دیگو مولیناست. من به خاطر خاطره دوستم مارادونا همه تلاشم را خواهم کرد تا او بهای چنین اقدام زشت و شنیعی را بپردازد.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.