عادل بالاخره صداوسیما را شکست داد!

تیم رسانه‌ ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی‌پور موفق شد تیم منتخب کارمندان صداوسیما را شکست بدهد

درست چندساعت بعد از انتشار گسترده حرف‌های عجیب مدیر شبکه سوم سیما درباره دلایل کنارگذاشتن عادل فردوسی‌پور از صداوسیما، یک اتفاق فوتبالی باعث شد تا این مجری محبوب تا حدی انتقام روزهای سخت خودش را بگیرد!

همزمان با برگزاری مسابقات فوتبال در لیگ‌برتر و لیگ دسته یک، تورنمنتی با عنوان جام حِرف و مشاغل با همت شهرداری تهران در حال برگزاری است که در آن مشاغل مختلف حضور پیدا کرده‌اند و در مستطیل سبز با هم به رقابت می‌پردازند؛ پنجمین دوره این تورنمنت با عنوان گرامیداشت شهدای سلامت با حضور 10 تیم درحال برگزاری است و در هفته هفتم این مسابقات روز گذشته تیم مدافع عنوان قهرمانی «رسانه ورزش» که عادل فردوسی‌پور کاپیتانی آن را برعهده دارد، به مصاف تیم «صدا و سیما» رفت.

پیش از شروع این دیدار که برخلاف جدال‌های قبلی تورنمنت به دلیل بارندگی در زمین مجموعه ورزشی زمزم دنبال می‌شد، با حضور هوشنگ نصیرزاده و محمد فنایی از سوی تیم صداوسیما، از عادل فردوسی‌پور تقدیر به عمل آمد و البته در عکس ابتدای بازی نیز یاران عادل بنری را مقابل خود گرفتند که روی آن جمله «رفقای دیروز- بازی عادلانه- رقبای امروز» نقش بسته بود.

در پایان یک بازی نزدیک یاران عادل فردوسی‌پور در روزی که خود او در امر گلزنی ناکام بود اما نمایش درخشانی را در زمین داشت، توانستند با برتری 3 بر 2 حریف خود را از پیش‌روی بردارند و در قامت مدافع عنوان قهرمانی با 17 امتیاز و بدون تحمل باخت در صدر جدول تورنمنت باقی بمانند.

با گذر 90 هفته و سه‌روز از پایان برنامه نود در اسفندماه سال 97، یک روز ویژه برای عادل فردوسی‌پور در جنوبِ تهران امروز رقم خورد و او مقابل همکاران سابق خود در سیما توانست جشن پیروزی و صدرنشینی بگیرد؛ او پس از پایان مسابقه، از درخواست حاضران در مجموعه ورزشی زمزم برای عکس یادگاری استقبال کرد تا این‌چنین روز خاص مجری محبوب سیما با یک پیروزی شیرین و دلچسب به پایان برسد.

این در حالی بود که قبل از بازی رسانه ورزش و صداوسیما فروغی رئیس شبکه سوم سیما در مصاحبه‌ای مسائل عجیبی را درباره کنارگذاشتن فردوسی‌پور از این سازمان بیان کرده بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.