تارگرین‌ها زیر ذره‌بین

ساخت پیش‌درآمدی در مورد خاندان تارگرین‌های «بازی تاج و تخت» در دستور کار HBO قرار گرفته

به دنبال فصل پایانی و ویرانگر سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) که برای بسیاری از طرفداران این سریال به هیچ عنوان راضی‌کننده نبود، اکنون شبکه سازنده این سریال تصمیم گرفته که پیش‌درآمدی در مورد خاندان افسانه‌ای تارگرین بسازد که رایان کوندال و جورج آر آر مارتین درحال نوشتن سناریوی اپیزود آزمایشی (پایلوت) آن هستند. درصورتی که این سریال از مرحله آزمایشی‌بودن فراتر رفته و یک سریال کامل از آن سفارش ساخت دریافت کند، پروژه تارگرین محور جدید، دومین پیش‌درآمد سریال «بازی تاج و تخت» خواهد بود که در سال‌های پیشرو منتشر خواهد شد.

هنگامی که سریال بازی تاج و تخت در‌ سال 2011 منتشر شد، مخاطبان تنها با دوعضو از این خاندان باستانی و سلطنتی افسانه‌ای آشنا شدند: دنریس (امیلیا کلارک) و ویسریس (هری لوید) که هر دو در تلاش برای بازگشت به سرزمین اصلی وستروس و به دست‌گرفتن دوباره آیرن ثرون و حکومت بر هفت قلمرو تلاش می‌کردند.

ویسریس نتوانست از ماجراهای فصل اول «بازی تاج و تخت» جان سالم به در ببرد و مرگی هولناک را به دست کال دروگو تجربه کرد اما دنریس سرانجام توانست به تاج و تختی که همیشه دنبال آن بود، دست یابد؛ هرچند در انتها توسط معشوق و برادرزاده‌اش، جان اسنو کشته شد.

جدای از سفر دور و دراز و البته پرماجرای دنریس برای رسیدن به قدرت در وستروس، هنوز چیزهای زیادی در مورد خاندان تارگرین وجود دارد که می‌تواند به آن پرداخته شود، از داستان عشق پنهان برادرش ریگار به خواهر شاه شمال (که نتیجه آن جان اسنو بود) تا سقوط پدرش آریس در دیوانگی که بعدها مسیری مشابه توسط خود دنریس طی شد.

همچنین براساس گزارش‌های منتشرشده، در این سریال به جنگ داخلی که بین تارگرین‌ها رخ داده و از آن با عنوان «رقص اژدهایان» یاد می‌شود، نیز پرداخته خواهد شد. این ماجرا 200‌ سال پیش از اتفاقات سریال «بازی تاج و تخت» رخ داده است. اگر چه ساخت دومین پیش‌درآمد این سریال هنوز به ‌طور قطعی تأیید نشده اما طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» نباید نگران این موضوع باشند زیرا دست کم یک سریال پیش‌درآمد در حال ساخت است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.