مخفی‌شدن فضایی‌ها در پایگاه زیرزمینی مریخ

رئیس پیشین برنامه فضایی اسراییل: بیگانگان فضایی با ایالات متحده قرارداد همکاری امضا کرده‌اند

رئیس پیشین برنامه فضایی اسراییل در مصاحبه‌ای جدید ادعا کرد که بیگانگان فضایی با دولت ایالات متحده به توافق رسیده‌اند تا در آزمایشاتی که روی زمین انجام می‌شود، مشارکت کنند. او همچنین مدعی شد بیگانگان در یک پایگاه مخفی در مریخ مستقر شده‎اند، تا زمانی که بشر آماده پذیرش آنها باشد، خود را نشان دهند.

شهروند آنلاین: «Haim Eshed» به روزنامه اسراییلی «یدیعوت آخرونوت» گفت: «بیگانگان خواسته‌اند که اعلام نکنند که اینجا (نزدیک زمین) هستند، زیرا بشریت هنوز آماده نیست.»

مطبوعات یهودی حدس می‌زنند که ممکن است این مقام پیشین و ۸۷ساله، دچار مشکلات روانی شده باشد و این ادعا‌ها را در راستای همین اختلال روانی مطرح کرده است. eshed در وبلاگ شخصی خود مطالبی پراکنده در خصوص تلاش ناموفق دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده برای افشای حضور بیگانگان مطرح کرده است.

Eshed که از سال ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۰ حامی برنامه امنیت فضایی اسراییل بوده، می‌گوید: «ترامپ در آستانه آشکارکردن موجودات بیگانه بود، اما بیگانگان می‌گویند صبر کنید، بگذارید مردم با آرامش آماده شوند، آنها نمی‌خواهند یک هیستری جمعی را شروع کنند. آنها می‌خواهند ابتدا ما را آماده پذیرش واقعیت حضور خود کنند.»

او ادامه می‌دهد: «بیگانگان با پیغام صلح می‌آیند و تا آن روز، توافق کرده‌اند که منتظر تکامل بشریت و رسیدن به مرحله‌ای باشند که ما به‌طور کلی درک خواهیم کرد که فضا و سفینه‌های فضایی چیست. توافقی بین دولت ایالات متحده و بیگانگان وجود دارد. آنها با ما قراردادی امضا کردند تا روی زمین آزمایش کنند. آنها در حال تحقیق و تلاش برای درک کل ساختار جهان هستند و ما را به‌عنوان یاور می‌خواهند.»

او مدعی است که یکی از قطب‌های این همکاری قرارگرفتن در مریخ است، جایی که فضانوردان آمریکایی قبلا پا به آنجا گذاشته‌اند. او می‌گوید: «یک پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ وجود دارد، جایی که نمایندگان آنها(فضایی‌ها) و همچنین فضانوردان آمریکایی حضور دارند.»

Eshed می‌گوید: «می‌دانم که همه اینها مانند داستان‌های علمی- تخیلی به نظر می‌رسد، اما اگر پنج‌سال پیش به آنچه امروز می‌گویم می‌رسیدم، در بیمارستان روانی بستری می‌شدم. هرجا که من در این خصوص صحبت می‌کردم، به من برچسب بیماری روانی می‌زدند. اما اکنون و در این سن من چیزی برای از دست‌دادن ندارم. من مدرک و جوایز خود را دریافت کرده‌ام و در دانشگاه‌های خارج از کشور مورد احترام هستم.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.